Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnétek egy migráns/bev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy migráns/bevándorlóval?

Figyelt kérdés

Kort és neme is írjatok.

Próbálok mellettük érvelni csajoknak.

Többségében: arabok jönnek, akiknek állítólag nagyobb a péniszük.



2016. febr. 11. 06:44
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
9-es tőlem kérdezed? Nekem nincs a péniszemmel problémám. Csak azt írtam, hogy számos arab csajt ismerek. I gaz nem migránsokat. Voltam már arab országokban és nagyon sok csinos lánnyal találkoztam ott.
2016. febr. 11. 07:59
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ép eszű nő/férfi nem jön össze ezekkel a mocskokkal.Hanem inkább harcol ellenűk.Megvédi az európai kultúrát ettől a barbár társadalomtól.Szerinted mi lesz ha itt hatalmuk lesz?Nem lehet akkor a nőknek autót vezetni,bikinit hordani.....stb.Szerinted jó világ lesz?Szerintem nem.Fegyverbe Magyar!!!
2016. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Engem nem nagyon hat meg ha nagy a farka, ha jóképű, ha gazdag... stb.

Teljesen más az értékrendünk, a kulturális hátterünk. Az meg hosszú távon konfliktushoz vezet.


Ott van pl a Lányom nélkül soha című könyv. Az Amerikába orvosként praktizáló arab manussal látszólag ok minden. Aztán előbb-utóbb kiderül, hogy a neveltetés igenis számít, mert jön a pálfordulás és a feleségből rabszolga lesz.


Olyan kulturális szakadék van itt köztem és az arab/afrikai bevándorlók között, hogy hosszútávon nem bírnám. (lehet rövid távon sem)


Épp ezért nem férek össze a többi nációval sem. Hiába vesszük az indiánok, az ázsiaiak vagy latinok legszebb, leg-leg-leg überebb példányait! Mert hosszú távon nem működne a dolog. Én Európa közepén nőttem fel, itteni értékrendekkel, ahol a nőnek van szava, joga. Nem vagyok tűzes mint egy latin, és hosszú távon a heves vérmérsékletet sem bírnám el. Nem vagyok ázsiai, hogy csak a családomnak éljek. Nekem jó ez amibe felnőttem. Szeretem a magyar férfiakat, és ebből nem szeretnék alább adni!

2016. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
#6 vagyok, attól, hogy nem ismered a migráns szó jelentését, hanem ostoba módon általánosítasz, attól még én is a migránsokról beszélek...
2016. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
3%

13#

New yorkban éltem 6 évet, elég sok muszlimot, illetve fekete afrikából származó házas embert ismerek.

Amiről te beszélsz az csak egyértelmű bizonyítéka, hogy a jobb oldali manipuláció áldozata vagy, semmit nem tudsz ezekről az emberekről, csak amit a média letol a torkodon...

Bizton állítom, hogy az egész világon a házasságok 90% ában a nők az urak, ugyanis egy szerelmes férfi mindent megtesz annak akit szeret...

Amiről te beszélsz, nem a muszlimok, vagy feketék stb jellemzői.. Az csupán ékes bozonyítéka, hogy sajnos vannak barom pasik.

A feleségem exe. Aki mellesleg hungarista és benne is van az egyik legnépszerűbb hungarista szervezetben, 2 éven át rendszeresen verte és erőszakolta, jóformán rabszolgaként tartotta őt, mire el mert menekülni tőle...

Nem attól erőszakos egy pasi, hogy honnan származik, az ilyen "emberek" betegek...

2016. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!! Az országban sem akarom őket látni, nemhogy a közelemben... 31/nő
2016. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Külsőre se tetszik ez a típus, meg az értékrend/kultúra is annyira más, hogy lehetetlen lenne együtt élni.

2016. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


Írtam: sajnos van tapasztalatom, hogy hogy viselkednek a nőkkel.

Volt, mikor alig vártam, hogy a munkahelyemre beérjek, a vasútállomástól a bejáratig kísért egy bevándorló, hogy de adjam meg a telefonszámom, akar látni, mennyire tetszek neki. Egyszerűen nem fogta fel, hogy nem érdekel, hagyjon békén, sőt az se érdekelte, hogy házas vagyok. (Egyébként nem, de kínomban már mindent hazudtam, csak hagyjon békén.) Mindezt világosban, fényes nappal.

A boltban is agresszívak, lökdösődnek, köpködnek, benyúlkálnak a pultok mögé. Beszólogatnak az eladónőknek, nyomulnak, körbeállják a női vásárlókat. Ha látják, hogy tampont/betétet vagy bármi hasonlót veszel, hangosan röhögnek, nem kell érteni, mit mondanak, ki tudom találni. Rettentő megalázó.


Este semmi pénzért nem mennék végig az utcán egyedül, akkor a fogdosás, zaklatás is "teljesen normális". Ha nemet mondasz, akkor lökdösés, leköpés, kigáncsolás.


Volt, hogy a busz lépcsőjéről rántott hátra, és felháborodottan magyaráz arabul. Mint kiderül, sértőnek találja, hogy egy nő előbb száll fel, mint ő. De olyan is volt, mikor a rendelőben az ajtót úgy rámba.szta, hogy majdnem eltörtek az ujjaim. Nem hogy nem enged előre: inkább átgázol rajtad.


Európai nőként annyit tudok mondani, hogy el nem tudom képzelni, mit lehet rajtuk szeretni.

Én már inkább húzok át a túloldalra, ha jönnek az utcán. Dolgozni, orvoshoz, ügyet intézni csak kocsival járok, a vonaton is mindennapos az attrocitás, és az utcán is.


Ha attól náci vagyok, mert nem akarom kitenni magam a zaklatásnak, és félek tőlük, mert többször is agresszíven viselkedtek velem, akkor igen, náci vagyok. De az nem gond, ha engem csak azért leköpnek, fellöknek, megfogdosnak, mert nő vagyok és/vagy fehér. Az tök fa.sza.


Tudjátok mit? Osztozzatok rajtuk, nekem nem kellenek, több marad nektek.

Inkább élnék életem végéig egyedül, mint hogy összejöjjek egy bevándorlóval.

2016. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

15#


Ezt kérlek ne! Nem ismersz! Nem tudod ki vagyok, honnan jöttem és mit éltem meg! Kár erre a klaviatúrát koptatni!


Sok nemzetiséggel találkoztam (igaz: arab és néger tényleg távol áll az ismeretségemtől), de ázsiában életem és ott van személyes tapasztalatom. Amúgy pl más egy amcsi koreai pasi élete és felfogása és más egy korában élő koreai férfi mentalitása. Más a kulturális és társadalmi hátterük. Nem kimondottan a rasszukkal van a bajom, hanem a háttérrel, amit otthonról hozhatnak.


És valóban jó meglátás, hogy egy magyar férfi is lehet mocsok és szemét! De számomra egyértelmű volt, hogy itthon is vannak olyanok, akikre a kutyámat nem bíznám nemhogy magamat (a saját családomból tudok élő példát)

De részemről tény, hogy egy normális magyar férfival előbb találom meg a közös nevezőt (nem a nyelvi hátrányok miatt).

2016. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, akinek nem volt ennyi esze.

Elvált, elmúlt 41, és hízelgett a hiúságának, hogy egy kis fekete 22 éves izompacsirta meg van érte őrülve. Annyira nagy volt a szerelem, a csillagokat lehozta az égről. Alig mondták ki a nő válását, nagy boldogan hozzáment "élete szerelméhez".

Élete szerelme meg amint kezében tudta az új okmányokat, mint teljes jogú európai állampolgár: felszívódott.

Azt se tudja, merre keresse, és még elválni se tud tőle.

Öt évet kell várnia, mire kimondja a bíróság a válást.

2016. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!