Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit szolnátok ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szolnátok ha lenne pasitok és 1 évre börtönbe menne?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is koszonom
2016. febr. 11. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
"Hogy lehettem ilyen hülye?"
2016. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"Most végre nem akar majd análozni!" 27f
2016. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert nem egy börtöntöltelék fajta...
2016. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem nem fog fájni neki a zuhanyzás :( "


22/N

2016. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Megvárnám, mert vele akarom leélni az életemet. 23/L
2016. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Baromira pipa lennék!!!!! Hogy, hogy lehetett akkora idióta, hogy belement valami törvénytelen dologba!!! Ezáltal pedig minimum 1 évig tönkretenne mindent...a kapcsolatunkat, az életminőségünket, halasztania kellene az iskolát (munka mellett levelezőn tanul), jaaaa és nekem kellene fizetni tök egyedül az ő személyi kölcsönét...azt hiszem nagyon dühös lennék rá! Nyilán megvárnám, mert jóban-rosszban a társa vagyok, de nagyon sok időbe telne, hogy megbocsájtsam ezt az 1 év kihagyást...
2016. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és 27 éves vagyok (6-os voltam)
2016. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez kva jó, 6 ból egy nő volt csak, akinél kibszná a biztosítékot, a többi megvárná...Bezzeg ha a csávo autóbaleset miatt nyomorék lesz, 2 hónapon belül tipli van. (Egyik ismerősöm esete)
2016. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, ha valójában szeretem, akkor mellette maradnék és kivárnám, deha nem érzek iránta semmit, akkor nem várnék Rá.
2016. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mit művelt. Vannak szituk, amikben megvárnám. De vannak olyanok is amikben ott helyben vége lenne. Igaz amiért csak egy évet kap az nem lehet annyira nagyon durva.
2016. febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!