Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? 20n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? 20n

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel most ismerkedünk és kiderült, hogy az egyik haverjával versenyeznek, hogy kinek van több nője. Jól érzem magam ezzel a sráccal, jól kijövünk, de ezt nem tudom hova tenni. Mert nem akarom, hogy minden intim együttlétről tudjon ez a haver, hogy hányszor csináltuk, meg mikor stb.
2016. febr. 12. 23:17
1 2
 1/12 Clark Kent.. ***** válasza:
26%

Az itteni csajozni nem tudó erkölcscsőszök valószínű azt fogják javasolni, hogy dobd a srácot és keress egy normális pasast.


Én azonban azt mondom neked, hogy ha jól érzed magad vele, akkor feküdjetek le nyugodtan.


Nem értem miért zavar, ha elmondja a haverjának... Ha egy nagy csajozógép a hapsi, úgyis világos lenne, hogy kefél téged, ha kimondaná, ha nem. Másik meg az, hogy te a barátnőiddel nem szoktad kibeszélni a szexuális életed?


Ne zavarjon ez az egész. A pasik úgyis kibeszélik a szexuális életüket, legfeljebb nem tudsz róla. Ennyi.

2016. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de az már mikor megbeszéljük a szexuális életünket a barátokkal, mint az, hogy számon tartjuk, hogy mikor, mennyi..
2016. febr. 12. 23:22
 3/12 Clark Kent.. ***** válasza:
32%

Mindenki számon tartja, akinek több partnere volt, és összehasonlításokat is végez. Ez hozzátartozik a szexuális témakörhöz.


Biztos te is át szoktad gondolni, hogy az exed nyalt-e ki jobban, vagy a mostani pasid. És esetleg megosztod a barátnőiddel.

2016. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

elárulom neked, hogy még a fiúk max annyit mondanak, hogy hmm megvolt yx-al a dugás, ezzel ellentétben a csajok 100x gusztustalanabbul kibeszélik egymásnak a hálószoba titkokat.

van pár haver barátnőm, na ők ha összekerülnek akkor ott a méretektől kinek mekkora, a pózokról, hogy fájt e a seggbedugás, ki nyeli le, milyen hangokat adnak ki dugás közben a fiúk, és még sorolhatnám.

szóval erről ennyit.

2016. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
úgy is sexelni fogsz vele! és így van a csajok durvábban kibeszélik a sexuális életüket
2016. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
94%

Mivan? Azon versengenek a nagy cimbik, hogy ki dönt meg több nőt, te meg azon agyalsz, hogy vajon elmondja majd e, hogy hányszor csináltátok stb..

Nyilván ha verseny, te csak kellék vagy, egyszerhasználatos kellék, a verseny eztán megy tovább, mivel nem te vagy a főnyeremény..

Ha neked ez jó, csináld, ha nem, akkor meg nem értem min gondolkodsz.

2016. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az rendben van hogy jól érzed magad vele,hisz tetszik neked és valószínű fordítva is így lehet.

Itt a gond azzal van hogy ő most csak szexre megy hogy utána hencegjen a haverjának aztán megy a következő csajra vagy komolyabban gondolja?

Mert te azt írtad hogy azon versenyeznek hogy kinek van több nöje és nem azon hogy ki szexelt többet.

Ha az előbbi akkor megfektet aztán dobni fog,mert ugye verseny van.

2016. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam, a szexuális együttléteket számolják, nem a partnereket
2016. febr. 12. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőj fel, és keress egy harmadik ipsét.
2016. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal rosszabb az, amikor a nők a részleteket is kiteregetik. Az nem tartozik senkire. Egy szám, az csak egy szám. Nincs benne semmi. Ha nekik ez poén, hogy számolják, nem értem téged miért zavar. Úgy is megunják előbb utóbb, főleg, ha sokáig kapcsolatban lesz mind a kettő, akkor már nem lesz olyan érdekes.
2016. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!