Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak milyen külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak milyen külsőre, öltözködésre az ideális nő nektek?

Figyelt kérdés
Ne sablonszöveget írjatok hanem konkrét pl-kat.
2016. febr. 13. 17:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Annak a pasinak, akiert a lelkemet odaadtam volna a k.urvas tetszik. Full smink, magassarku, miniruha, kidobott csocs.
2016. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Számomra az elegánsan öltözködő nők tetszenek.

Kisestélyi, testhez simuló ruha.

Nem kell nagy kivágás, és dekoltázs villantás.


23/F

2016. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%

Hát... Nekem több ilyen is van :D Tulajdonképp az összehatás a lényeg, de vannak kombinációk amik jobban tetszenek... Ezt nehéz elmagyarázni, úgyhogy "skip" az öltözködésre


Itt is van pár dolog ami úgy tud tetszeni.


Írok jópárat:


1.kámzsa-vékony köpeny, amulett, hosszú szárú elegáns csizma.

2.Barna túrabakancs (túlméretezett), kopott-de-nem-szakadt farmer, zöldes régi kabát, szakadár hátizsák.

3.világoskék pulcsi/poló aminek az egyik válla "eresztett" - nem tudom, hogy kell ezt mondani - hozzá szürke/fehér vékony nadrág

4.sárgás-vörses szoknya, nem túl sok felső, virág a fekete hajában

5.Fűzöld egyrészes ruha, amolyan "természet-ruha", és egy kis házikóban él a Békesség Erdejében - Virág Virágnak hívják de sajnos nem létező személy. Ahogy egyik sem, amiket itt írtam öltözködésnél. Mindegyik a fantáziám szülöttje, vagyok annyira elmebeteg, hogy kezdek személyiséget alkotni nekik, mert az élőkkel nem tudom mit kezdjek - kiutált a világ.

2016. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
11%

Nevek az előzőhöz:


1.Violet/St.Sunny/Seska

2.Baross

3.Szandra

4.Lyanna/Chekkolatte

5.Virág Virág

2016. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Az olyan hölgy az ideális nekem, aki se nem kövér, se nem sovány, van melle,(Minnél nagyobb,annál jobb...)feneke, formás lába...Öltözködés terén pedig szereti a szoknya-harisnya-csizma kombinációt télen, nyáron pedig a magassarku cipőt...Lehetőség szerint mindig szoknyában-harisnyában jár, esetleg ruhában-harisnyában, de csak nagyon indokolt esetben nadrágban...Farmerben pedig soha...Nagyjábol ennyi...
2016. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Clark Kent.. ***** válasza:
miniszoknya, kivágott blúz
2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ápolt, sportos ,ruha nagyjából mindegy,mert azt cserélni kell úgyis és <25+
2016. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a szobafalra es a garázs falára ragasztott posztereitekről kérdezett, hanem hétköznapi nőkről. Arról, ahogy az utcán néznéd meg a nőt vagy a munkahelyen.
2016. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Titusztitusz ***** válasza:
Bocsi...De én mondjuk a magam részéröl a VALÓSÁGOT említettem, nem pedig a poszterek világát...
2016. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy aki miniszoknya, magassarku esetleg kivagott felso kombot irt, az le lett pontozva, de a valosagban a ferfiak megis ezeket nezik meg. A kerdezo nem irta, hogy par alkalomrol vagy tobbrol van szo
2016. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!