Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarta megnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta megnézni velem az Eszeveszett Birodalmat?

Figyelt kérdés

Tegnap filmeztünk a páromnál, és a Démonok közöttet néztük, ami után én nagyon féltem. Meg közben is szinte végig el volt takarva a szemem. És mikor vége lett, mondtam, hogy tegyük be az Eszeveszett Birodalmat, mert ilyenkor szeretek valami mesét nézni, hogy visszazökkentsen, és ne féljek annyira. De ő nem akarta, azt mondta már fáradt, stb. Úgyhogy elmentünk lefeküdni, de én meg annyira féltem, hogy teljesen hozzá bújtam, és még a fejemet is betakartam, és minden kicsi nesztől megijedtem.

Más se nézett volna meg a barátnője kedvéért egy mesét? Én is végignéztem vele a filmet, ő is kibírta volna szerintem. Vagy ez ennyire nagy kérés volt?


2016. febr. 14. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

igen néhány pasinál ez nagy kérés,főleg az olyanoknál akik csak magukra gondolnak

kit érdekel hogy te félsz?mert őt nem...

2016. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasik nem érzik úgy, hogy az most fontos lett volna, egyik film-másik film-nincs kedvem. Ennyi az agyuk
2016. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj itt arról van szó, hogy nyilván este volt és vége volt a 1,5 2 órás filmnek, és az ember utána valóban elfáradt ennyi.
2016. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Pedig az aranyos mese:)

Én szerettem. És alap lenne. Max bele alszom.

2016. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!