Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ha rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ha rendszeresen megmasszíroztatjátok magatokat a kollégátokkal, csoporttársatokkal, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Tetszik a férfi? Vagy tényleg csak a masszírozás miatt?

2016. febr. 19. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg tetszik, igen
2016. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért szerintem van némi különbség egy olajos tesmasszáus, és egy elgémberedett nyak, lapocka kis kimasazírozása közt. Sőt, ha megbíznak egymásban, akkor egyes esetekben szerintem egy normális körülmények, határok közti komolyabb masszázs se szól másról, mint az ellazulásról, görcsök megszüntetéséről.
2016. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ui.:

Bocs, tudom lányokhoz szólt a kérdés, én meeg fiú vagyok....

2016. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, hogy fájós a hátam ő meg jól tud masszírozni.
2016. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit nem tartok vonzónak, azzal nem jutna eszembe megmasszíroztatni magam (igaz, mással sem, hacsak nem jérok vkivel :)). Szóval elméletben. Aki nem vonz, azzal már csak azért sem masszíroztatnám magam, mivel ez egy enyhe felhívás a keringőre, tehát ha próbálozik, akkor ciki lerázni, mert én tettem ezért. Értelemszerűen ha tetszik, nem lenne ellenemre, ha masszázs közben kicsit "ide-oda" tévedne a keze. :))
2016. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem masszíroztatom meg magam semmiféle munkatárssal. Nem szeretem a fizikai kontaktust senkivel sem, aki nem áll hozzám közel. És ebben pl. a munkatársak egészen biztosan nem tartoznak bele. Még a rokonság sem. De szerintem akik élnek efféle lehetősséggel, azok nem azért teszik, mert bejön nekik a pasi (persze ez is előfordulhat, de ez nem szempont)..hanem mert egyszerűen minden nő imádja ha masszírozzák, főleg, ha jól....egyszerűen jól esik...és ehhez nem szükséges az, hogy jól is nézzen ki a masszírozó delikvens.
2016. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én sem masszíroztatok (legfeljebb a párommal). Szerintem ilyet a könnyűvérű emberek csinálnak. Én vagy kapcsolatban vagyok valakivel (és akkor monduk randizunk stb.) vagy nem (de akihez semmi közöm, azzal nincs is semmilyen intim testi kontaktusom).
2016. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!