Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégiscsak megéri a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégiscsak megéri a lányoknak egy kicsit ribinek lenni, nem?

Figyelt kérdés

Lán vagyok, a barátnőim mindig is ribisebb típusúak voltak, rendesen nyomultak a pasikra, stb.

míg én, max szemeztem vele, majd odajön ha akar valamit.

mondanom se kell igen ritkán érdekeltem én bárkit is, míg ők igen.

persze ennek lehet köze ahhoz h a barátnőim szimplán szebbek/jobbfejek nálam. de egyik alkalommal, ezek miatt elég rossz kedvem volt, illetve józan se voltam, úgyhogy kiszemeltem egy szimpatikus srácot és hát "ráhajtottam" (odamentem, beszéltem hozzá, kérdezgettem, el se mentem mellőle stb, nyilvánvaló volt mit akarok) - aznap este csókolóztunk is elég sokáig.

hát azóta már fél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, tényleg úgy érzem, hogy a hozzám való embert találtam meg (persze ez még kevés idő, de eddig úgy tűnik), míg ha a szokásos módon próbáltam volna elérni valamit, semmi se lett volna.


2016. febr. 20. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a mai világban a lány választ.


lehet tagadni, lehet szépíteni, de így van. jól tetted!

2016. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De az miért lenne ribis, ha egy csaj kezdeményez? Szerintem azt nem erre szokták mondani.
2016. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért az olyan emberrel csókolózás akit pár órája ismerek, talán beleesik a ribi kategóriába :D meg a barátom szerint látszott rajtam végig, hogy mit akarok :(
2016. febr. 20. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, amilyen ordas módon tudtok minket elküldeni az anyánkba, amikor tiszta és jó szándékkal közeledünk, ne csodálkozz, hogy amikor egy lány végre valóban emberszámba vesz, akkor örvendezünk és belemegyünk a játékba.
2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ostoba vagy. Az nem ribiség, ha csókolózol egy sráccal, akit nem régóta ismersz. Az meg aztán pláne nem, ha kezdeményezel a srácoknál, akik tetszenek.
2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem ribis,hogy Te is tettél érte valamit hogy legyen a dologból több is. Ez lenne a természetes dolog,az a helyzet...

Nem nyomulás,meg nem leszel attól ribi, csak értelmes emberekkel kell kezdeni,és nem a legjóképűbb,bunkó,ecsetfejűekkel...

24/F

2016. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Respect


A cél szentesíti az eszközt ;)

2016. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy már hogy kezdődött? Örülj a szerencsédnek!

Egyébként az független a nemtől, hogy valaki kezdeményez-e vagy sem. Szerintem senkinek sem kell várnia a sült galambot, amíg a szájába repül, hanem lépni a dolog érdekében. Természetesen minden addig, amíg az emberi méltóság megengedi.

2016. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"azért az olyan emberrel csókolózás akit pár órája ismerek, talán beleesik a ribi kategóriába"

=> Idióta...

Ha én valakihez vonzódom, azt az első találkozón tudom. És ennek valami jelet kell adni. Erre egy csók a legjobb módszer.

Gondolom, te sem 13 éves vagy már...

Nekem ahány kapcsolatom volt, ott mindig az első találkozáskor megvolt a csók.

De mondok jobbat: 3 (ebből a jelenlegi) kapcsolatom is úgy indult, hogy 2 éjszakát egymás után együtt töltöttünk. És nem, egyikkel sem feküdtem le akkor még...


Volt idő, mikor csináltam ribis dolgokat (az pl picit annak számít, mikor egy nap alatt 3 különböző pasas fordult meg az ágyamban..) De ezek, amiket leírtál, nem az a kategória.

2016. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jajj de könnyen szaladgálnak itt az ostoba meg idióta kifejezések, azért örülök hogy egy teljesen szubjektív, nem definiált fogalom megítélése alapján ilyen következtetéseket le tudtok vonni :)
2016. febr. 24. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!