Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen nemzetiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen nemzetiségű férfiak a legszenvedélyesebbek?

Figyelt kérdés

Ezt tudom,hogy nem lehet egy példából megtudni, csak néhány tapasztalat érdekelne a hazánkba látogató külföldiekről.(német, orosz, arab, kínai stb.)

Előre is köszönöm a véleményeket!



2016. febr. 21. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az itt lévő nők minden nemzetiségű pasiból legalább 20-al lefeküdtek, hogy ezt megtudják mondani? :)
2016. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez a legkevesebb, ha egy átlag, gyakoris lányra gondolok. :D
2016. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nemtudom, én mindegyikből csak egyet fogyasztottam lol. Majd 10 év múlva, mikor körbedugtam a fél világot háromszor, akkor megmondom :)
2016. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. A keletiek (Japán, Ázsia) aranyosak, igyekvőek. Megbízhatóak. Talán nem szenvedélyesek annyira, jól lehet velük beszélgetni. De nem tudom, mert párat ismerek csak, nagyjából beszélgetés szinten.

Átlag európai, mint a magyar, ilyen is, olyan is. Semmi különbség.

Az olaszt emelném ki egyedül. Hazudós, mindent bevetős, megbízhatatlan, szépet tevő, de üres.... Legalábbis, akikhez szerencsém volt.

Az egyik olasz ismeretlenül, be akart költözni a lakásomba 2 hétre, persze ingyen, azaz nem, mert biztosított róla, hogy nagyon szenvedélyes éjszakákkal fog "megajándékozni". Ugye mondanom sem kell, soha nem találkoztunk.

És más is. Olasz pasikat kerülöm nagy ívben. Biztos van sok kivétel..., de azok valszeg az olasz lányokat keresik, és nem mást akarnak hülyének nézni :)

2016. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja az #1 voltam, és a #4.
2016. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ :)

Direkt kiemeltem,hogy ezt nem fogom úgysem megtudni, csupán néhány tapasztalat érdekelne.

2016. febr. 21. 01:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Norvég pasik
2016. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem volt tajvani-amerikai párom, ő elég szenvedélyes volt, nagyon jó volt vele a szex is, nagyon higgadt és nyugodt természetű volt, viszont volt tapasztalatom indiaival is, az meg olyan nagyon semmilyen volt, szóval ez is olyan hogy meh, ki tudja, ázsiai meg ázsiai között is van különbség meg egy nemzeten belül is, így nem is nagyon szeretek sztereotípiákba bonyolódni, viszont hallomásból és tapasztalat alapján a következőket tudom elmondani (sok külföldi barátom, ismerősöm van, illetve randiztam is néhánnyal): Én a törököket nem csípem, kisajátítóak, meg azok a tipikus "fuckboy"ok, bókolni mondjuk nagyon tudnak, de utána meg meglopják a legjobb barátodat is lol, meg amennyire másoktól hallottam, nem túl tiszták. A közel-keletiek s-ggfejek, de nem olyan s-ggfejek, mint a magyarok, hanem a normálisabb fajták (ők nice asshole-nak hívják magukat, ami elég érdekes kifejezés, de amúgy igaz), én mondjuk őket szeretem is. A magyarok olyanok, hogy nem szeretnek egyenesek lenni, trükköznek, meg buliban is a hátad mögül támadnak le, ezek legalább odamennek hozzád és megkérdezik, akarsz-e tőlük egyáltalán valamit. Az arabok nagyon jól néznek ki, viszont nincs velük tapasztalatom, a perzsák hihetetlenül nagyképűek, de tényleg, úgy járnak-kelnek, mintha ők sz-rták volna a földre az oxigént (nekik van valami kulturális mániájuk is, hogy ha megszületik egy fiú, az anyuka vagy nagymama így elkezdi dobálni a babát és azt mondja fárszi nyelven, hogy "arany p-cs", amit igazából nem tudom mit jelent, de talán ezért van az, hogy a perzsa pasik tényleg úgy viselkednek, mintha aranyból lenne a farkuk :D :D), ettől függetlenül a mostani párom perzsa, és egy tündér. Egyébként a perzsák nagyon romantikusak is és agyon kényeztetik a nőjüket. Az uram barátai szudániak, és ők is annyira hihetetlenül jó fejek, nagyon csípem őket, tényleg nagyon nagyon rendesek, nem tudom, hogy ez csak arra a pár emberre vonatkozik, vagy alapból rendesek, nyilván mindenhol van kivétel. Az olaszok tipikusan ez a mennek bármire, ami mozog és puncija van típusok, elég hevesek, meg naaaagyon nagy csajozók, de már az a nagyon gáz kategória. Nekem az izraeliekkel sincs sok jó tapasztalatom (randiztam kettővel, de mindkettő s-ggfej volt, úgyhogy hamar dobtam is őket), ezen kívül még egy kurd párom volt pár évig, a kurdok közül elég sokan elég konzervatívak, az én párom mondjuk pont nem volt az, meg amúgy a kurdok kedvesek és rendesek, meg hát jól is néznek ki szerintem. Egyszer randiztam egy nigériaival is, de ő megette a sajtburgeremet, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot két randi után, így nincs igazán tapasztalatom velük, bár a nigériaiak nagyon nagyon nagyon jól néznek ki szerintem, meg akik pl itt tanulnak, azok gazdagok is, meg hát a nigériaiak tényleg tudják, hogy kell bulizni.

Koreaival csak olyan tapasztalatom van, hogy többen elhívtak ide-oda, de elutasítottam őket ilyen-olyan okok miatt. A koreaiak szeretik a kávét, és nagyon sokan közülük dohányoznak, ez tűnt fel, de hogy mint partnerek milyenek, passz, de mint emberek, szerintem kedvesek és jó fejek.

A svédek hihetetlenül unalmasak. De komolyan, tehát képesek egy pohár vízről úgy elbeszélgetni, mintha az lenne a világ legérdekesebb dolga, így én feltételezem, hogy az ágyban is brutál uncsik, nem is randiztam egyszer sem velük.

2016. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!