Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 és 175 cm közti férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 és 175 cm közti férfiak, titeket utasítottak már el csak a magasságotok miatt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a fąszom már ez a magasság hisztéria? , muszáj minden 2. Kérdésnek erröl szólnia.
2016. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező nem a magasság miatt utasítanak el a nők valakit,hanem lassan már minden miatt,mert kockahasú,gazdag olimpikon lenne nekik a megfelelő!
2016. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
176centi vagyok kozepes egyeb meretekkel es semmit nem akarnek valtoztatni mert pont ez az a kategoria ami mindenkinek jo :)
2016. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen, bár az a megfogalmazás számomra megfelelőbb, hogy az esélyt sem kaptam meg a nőktől a magasságom miatt.


Igaz én ocsmány is vagyok, az sem segít sokat, szóval ennyiből nem zárható ki ennek közrejátszása sem.


A nők igényei a fellegekben járnak ha férfiakról van szó, 100-ból szerintem simán 70-80 elvérzik csak a külső szelekción, utána jön csak a belső szűrése, ahol újabb 10-15 delikvens elvérzik.


Azt nem értem a mai napig, hogy mire fel ez a hatalmas elvárás, mert cserében legtöbb esetben egy csalfa, műveleten, arrogáns fehérnépet kapunk.

2016. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és nem hisztizni jöttem. Egyszerűen nem értem a dolgot, mert nekem nem számít egy férfi magassága. Ezért kérdezem, hogy ez tényleg előfordul-e, hogy egy egyébként ápolt, átlagos vagy annál jobb kinézetű, normális férfit szoktak-e elutasítani pusztán amiatt, mert 175 vagy akár 180cm alatti a magassága.
2016. febr. 25. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem, 172 centi vagyok, szinte minden lány ismerősöm kisebb mint én.

A barátnőm majd 10 centivel alacsonyabb, ő átlagosnak tartja magát magasság szempontjából.

Tényleg előnyös ha a férfi magasabb kissé, vagy legalább ugyan akkora mint a barátnője.

De azért a mai lányok itt Magyarországon nem olyan magasak szerintem hogy a fenti kérdés, probléma gyakori lenne

2016. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki a kulso alapjan utasit el, nem akar megismerni es valoszinuleg egyedul eli le az eletet...
2016. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, sohasem. (174)

Volt már magasabb nővel dolgom, akár rövid akár hosszútávon. 180 körüli volt a legmagasabb. Jellemzően egyébként alacsonyabb barátnőim voltak.

2016. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!