Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 14éves lány vagyok,70/A-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 14éves lány vagyok,70/A-75/A melltartót hordok. Kicsi a szerintetek a mellem?

Figyelt kérdés
Olyan kicsinek érzem a melleim :( Nem merek a barátom előtt levetkőzni, mert félek mit szólna a melleimhez :S Előre is köszönöm a komikat! 13/L
2010. ápr. 1. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
most 14 vagy 13? de ilyen fiatalon ne vetkőzgess előtte...
2010. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
én is 14 vagyok de én 70/B set hordok és nekem átlagos. szóval neked szerintem kicsit kisseb az átlagosnál. ne szégyeldd inkább örülj h neked nem lesz lógó nagy melled 20 éves korodba mint akinek most van nagy melle.
2010. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem, ha felnőtt korodra is ekkora maradna a cicid, akkor is gyönyörű lány lennél! De még úgyis nőni fog jó pár évig! Ne aggódj és ne akarj már most nagy melleket! Szerintem gyönyörű lehetsz! Fiú vagyok.
2010. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőni fog az még. Kb. nekem is ekkora volt 14 évesen, most 17 vagyok, és az utóbbi egy évben a fél ruhatáramat kinőttem ciciben - a 75/A-ból 85/B lett.


De 13-14 évesen még csak ne nagyon vetkőzgess a barátod előtt, ne tartozz te is a trendi kisk_rvákhoz :/


Nem értem, ami manapság folyik... Ha azt nézem, alig múltam 10-15, de már simán mondom, hogy "ezek a mai fiatalok...". Egy szánalom a generációm/nk, és észre se veszik, sőt - még büszkék is rá...

2010. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fogásra nő... De 13 évesen nem kötelező még vetkőzni.
2010. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igaz én nem fiú vagyok, de a véleményemet leírom..nekem is a te korodban kb A-s volt a cicim..majd 15-16 éves koromba rohamosan elkezdett nőni..most jelenleg F kosaras..tehát a húb.kategóriába tartozik..tehát ez genetikai adottság, hogy mekkorára fog nőni. Büszkén dobd le a melltartód ha akarod ha A-s akkor is , mert aki vágyik rád, az úgy is meg fog őrülni tőlük akár mekkora legyen is:)
2010. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az F-esről pic or GTFO :)
2010. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne vetkőzz! nem vagy lekésve semmiről, hova sietsz?
2010. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Manócska'90 ***** válasza:
Én lassan 20 vagyok és uezt a méretet hordom (13 éves korom óta), mint Te. Kicsi ez tény. De nekem eddig semmi hátrányom nem származott belőle. A pasim imádja és még a strandon is megbámulják őket (bár nem értem, miért). 19/L
2010. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A mell mérete mindegy, hidd el. Nekem nagy melleim vannak (80C), ami a páromnak nagyon tetszik, én meg néha legjobban annak örülnék, ha akkorák lennének, mint egy fél szilva, és nem kéne állandóan melltarót viselnem. Vannak fiúk, akik a kicsire buknak.

Viszont 13 évesen még csak ábrándozz a szexről és a levetkőzésről. Nagyon, nagyon korai belekezdeni!

2010. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!