Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Ennyire nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel ismerkedtem. Nagyon jól ment minden, majd hirtelen összevesztünk. Kicsit később kibékültünk. Ezt eljátszottuk körülbelül négyszer. Megromlott a kapcsolatunk, majd nemrég megint találkoztunk és jó volt minden. De persze nem tartott sokáig mert utána megint összekaptunk.

Most én kerestem és írtam neki. Meg szeretném vele beszélni ezt az egészet, mert bánt a dolog és újra szeretném kezdeni vele. Kedvelem a srácot, nagyon jól el lehet vele beszélgetni, csak néha kiakadok és mondom/írok olyat amit nem kéne, de ezen tudok változtatni, megtanultam. Szóval írtam neki és arra se méltat, hogy megnézze és vissza írjon.

Persze találkozót szeretnék tőle kérni, de már nem akarom ezzel nyaggatni. (sokszor én kértem találkozót)

Ilyen esetben mit lehet csinálni? Egyáltalán mit kéne írnom még?


2016. febr. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert kva unalmas vagy, azért!

Nem változol, bevallottan, megsérted, és még kulcsolsz is? Ahelyet, hogy méltósággal tovább állnál, nem a régi szart próbálnád erőltetni, igyekeznél javítani magadon és tovább élni.


Az ilyen visszatérős történetek csak könyvekben viccesek és jópofák, de az életben a színtiszta szánalom!

2016. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók, ne kepessz egy ilyen után, aki válaszra se méltat, lépj tovább.
2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok unalmas. Mindig tudunk miről beszélni és nevetünk is.
2016. febr. 28. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

"néha kiakadok és mondom/írok olyat amit nem kéne"

H lehet kiakadni? Valamelyik mindig kiakadós nő vagy csávó komolyan írja már le nekem hogyan.

Néha kiakadok... Néha logikus ok nélkül olyat írok aminek tizedét se lenne pofám leírni beangyalporozva se.

Hogy csináljátok ezt?

Gondolkodás s logika megy kipárnázni wc belsejét?

Na m1...

"tudok változtatni, megtanultam"

Ha e 2-t leírod így egymás után, biztosan nincs úgy. A tudok változtatni, egy tény, képes lennék változni a jövőben, míg másik, egy én már túl vagyok a nagyon hosszú folyamaton amit folyamatos gyakorlás kövez ki és már megtanulandó dolgok felett vagyok, ergo mennek.

Ha nem is beszéltetek..., gondolom mással nincs hozzá hasonló beszélgetésetek, mert belőle 1 van, ahogy belőled is s belőlem is, hogyan tanultad meg? 0 gyakorlattal, minden eddigi beszélgetést végigfuttattál magadban, minden rá lehetséges reflektálásra reagáltál s azoknak lehetséges reflektálásaira is s így tovább minden beszélgetés lehetséges végihez?? Mi vagy te? Valami alternatív múltakat s jövőket gyártó?

Egyáltalán nem tanultad meg. Fogalmad sincs hogyan kell, még a székedből sem ültél ki, nem hogy út legelejére álltál volna....

"Szóval írtam neki és arra se méltat, hogy megnézze és vissza írjon."

Gondolom nem tudja, írtál neki. Én régen havi 1X mentem fel fb-re( gondolom fb-ről van szó megnézés miatt), de te ismered mennyi időnként szokott felmenni.

De feltételezem ha ennyire nem nem érdekled, a bizonyos 5. veszekedés elég kis pofás lehetett... El kéne gondolkozz benne lévő dolgokon. Ha ilyen szép magas szinten megy neked ez a gondolkodás cucckombó dolog, hatalmas valószínűsége van, halvány fogalmad sincs, miket írtál neki egyáltalán. Olvasd vissza s keresd dolgok előzményeit, s képzeld el helyett cserélve zajlott le e beszélgetés. Bár jó másik helyét átérzéshez is némi gondolkodási tudás kell, de így is megdöbbentő dolgokra fogsz rájönni. Bármiféle dolgokra is jössz rá.

Vagy jaaj már nagyon régen nem kellett volna beszélnem vele, vagy jaj ezt meg azt hogy mondhattam ki, nem tudom. Nem én veszekedtem vele, nem tudom mi volt veszekedésben.

Gondolkodnod kell, s előzményeit, közbeniségeit s következményeit is elfogadni.....

2016. febr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!