Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férfi csak felreert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi csak felreertheto jeleket kuld, es nem lép ( 19-20 korosztaly) akkor mit kéne tennie a nonek?

Figyelt kérdés
Ha tetszik neki a srac.

2016. márc. 1. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

SEMMIT!Ha egy pasinak kellesz,lépni fog az ügy érdekében.Ha nem,akkor a félreérthető jelekbe is csak te képzelsz bele dolgokat,illetve az is lehet,hogy félénk a fickó.De szükséged lenne egy félénk,töketlen pasira?Ha nem,akkor ne is kezdeményezz nála.Legyen tartásod:)

19L

2016. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, egyetértek veled. tudtam ezt, csak amikor "helyzet van", sosem birom elfogadni:)
2016. márc. 1. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el valahova?
2016. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azert, mert azt sem tudom, hogy van-e valakije,és mint irtam, ha o akarna valamit, valszeg mar elvihott volna.
2016. márc. 1. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a srác nem érti a jelzéseid, az is lehet, hogy neki a te jelzéseid pont ugyanolyan zavarosak, mint neked az övé. valahol láttam erről egy felmérést, hogy a pasik többsége nem érzékeli a jeleket, vagy nem hiszi el, amit felfog belőle. attól, hogy nem lép, még egyáltalán nem biztos, hogy töketlen, vagy rosszul járnál vele. ha téged érdekel, akkor érdemes lehet adni neki egy esélyt.

szerintem próbáld meg egyértelműbben jelét adni, hogy örülnél a közeledésének és ha erre sem lép, akkor akár kezdeményezhetsz te is. nem népszerű megoldás, de ettől még sülhet el jól is...

2016. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a "srac ugyis elhiv" dolog egyre rohejesebb
2016. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen jeleket küld,ez érdekelne.

Sajnos sokszor csak képzelődés,avagy nem mer lépni.Akkor lépj te.

2016. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. zavarba esnie és kérdést írni ki a gyakorin.

2. megkérdezni az illetőt - tisztázandó a helyzetet -, hogy mit is akar a ficak tulajdonképp?

2016. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tojni rá. Ha egy pasi akar valamit nem szokott totojázni, hanem kezdeményez. Sokuk még azt sem veszi észre, hogy a nőn karikagyűrű van, ha nagyon bejön nekik.

Biztos van valakije a srácnak és csak legelteti a szemét. Vagy töketlen, de azzal tényleg mire mennél? Lehet még betenni se tudná, ha annyira nem képes, hogy elhívjon randira...

2016. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!