Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki ezt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki ezt a lányt a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinél abszolút nulla esélyekkel indulok.

De tényleg, ha választhatna, hogy egy lakatlan szigeten velem rekedjen inkább vagy egy Predatorral akkor szemrebbenés nélkül a másodikat választaná.

Semmit nem mozgatok meg benne, abszolút nem vagyok vonzó a számára.


Mégis, nekem nagyon tetszik. Úgy különösebben nem egy szexszimbólum, természetre sem a legjobb, voltaképp egy átlagos lány, de számomra mégis akkora szexuális kisugárzással bír, hogy el nem tudom mondani.

Már ott tartok, hogy bár a fél karomat nem, de egyik ujjamat simán odaadnám, ha megkaphatnám őt. Borzasztó kívánatos számomra, de én számára ennek teljes ellentéte vagyok.


Sokkterápiát leszámítva, mégis hogyan terelhetném el a gondolataimat róla?

Próbálkoztam egyéb módon lekötni, edzéssel, olvasással, játékkal, munkával, de ha fekvőtámasz közben is azon kezd kattogni az agyam, hogy bár rajta mozognék így akkor tényleg nem tudom mit tegyek...



2016. márc. 1. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel is csak barbinak akarsz jelezni valamit. :D
2016. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő kell neked, főleg ha elvből elutasít?
2016. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Őt megkaptam és nem működött, érte tuti nem áldoznám be egy ujjam. :D
2016. márc. 1. 20:18
 4/33 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő kell neked, főleg ha elvből elutasít?
2016. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nekem az az érzèsem, hogy ez a làny Téged szexuàlisan vonz csak. Tehàt érzelmileg nem. Itt nem a szived hajt, hanem hàt...na...:-)

Ez nem baj. Fogalmazd meg, mi az, ami ennyire űz irânyàba.

Ha megkapnàd, mi történne utàna? Semmi. Megnyugodnàl. Azt hiszem, azért kell ennyire, mert nem kaphatod meg.

Ha tudod, hogy biztos nem lehet a Tiéd, erőszakkal kébyszerîtsd magadat a személyiségèvel kapcsolatos gondolatokra."személyisége sem a legjobb"

Az ujjadat meg hagyjad, mert szükség lesz rà egy màsik nőnél. Hmm?

2016. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*kényszerìtsd
2016. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5#

Valóban, elsősorban csak szexuálisan vonz.

Persze kíváncsi lennék arra, hogy milyen vele a párkapcsolat, de az a baj, hogy tudom, képtelenség lenne vele bármire is alapozni. Tudom, hogy egyáltalán nem működne semmilyen szinten.

Szexuálisan viszont... maga lenne a mennyország.

2016. márc. 1. 20:24
 8/33 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nagyon be vagy most zsongva...

Vàrj... Mi az, hogy maga lenne a mennyorszàg? Honnan tudod? Ugye tisztàban vagy vele, hogy akikről ezt gondolja az ember, majd'eszét veszti, megbolondul, egy hajszàl vâlasztja el a dilihàztòl, ők okozzâk a legnagyobb csalôdàst. Ez az esetek 98%-àban ìgy van. (nem figyel a màsikra, nem jò vele,stb) Te még szexuàlis téren is felruhàztad olyan tulajdonsàgokkal, amelyeket csak Te vizionàlsz bele.

De mi vàltozna, ha megkapnàd? Amit mondtam. Lehiggadnàl. Mert meggyőződésem, hogy azért kell, mert nem kaphatod meg.

Rosszabb esetben belehabarodnàl. A kapcsolat pedig kivitelezhetetlen vele!!! Akarsz szenvedni?

Az a baj, hogy ezeknek a hatalmas szexuàlis vàgyaknak csak ez a kétféle kimenetele van, ha mégis megkapnàd.

Ne vizionàlj, remélem az ujjad megvan még.

2016. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Igen, még megvan (sajnos).

Az a baj, hogy nem vizionálok bele semmit, egyszerűen tudom, hogy fantasztikus lenne vele.

Mivel számomra abszolút kívánatos ezért már az mennyei lenne, ha beledugnám a nyelven a punjába, popsijába, stb...

És igen, valószínű lehiggadnék és életem végéig emlékeznék arra, milyen csodálatos néhány óra volt. :) Ha meg több alkalom lesz belőle vagy még több, hát egye fene, azt is kibírom. :)

És már így is "szenvedek", de így meg mástól. Inkább azért kell amiért leírtam és egy picit azért mert nem kaphatom meg.

De, ha egyszer úgy adódna, hogy szabad a pálya, biztosan nem mondanám azt, hogy bocs, de így már nem kellesz, hanem rohannék mint a bolond. :D

2016. márc. 1. 20:44
 10/33 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondjátok meg, hogy mit csináljak mert kezd vékonyulni az a hajszál... :D
2016. márc. 1. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!