Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nimfomániás csajok, írnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás csajok, írnátok a nimfomániátokról?

Figyelt kérdés

Tehát az érdekel hogy gogy nyílvánul ez meg bennetek?

Egésznap cak a rúdra gondoltok?

Vagy minden pasi láttán benedvesedik?

Esetleg van neki valamilyen %-os aránya, vagy olyan mint a hangulatingadozás?


2010. ápr. 1. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
látom te se vagy tisztába a nimfománia fogalmával. lesz még itt néhány kemény válaszoló úgy érzem. :P
2010. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

miért ne lenne tisztába?


A "nimfománia" jelentése: Kórosan felfokozott szexuális késztetés nők esetében.

Erre gondolt nem?

2010. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Erre és hogy miként nyílvánul meg ez és hogy vannak e fokozatai vagy fekete-fehér alapon átmenet nélkül? Esetleg mi a határ a nagy étvágy és a nimfománia között? Esetleg mitől alakult ki? Ilyen hozzászólásokat várok.
2010. ápr. 1. 17:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Szakdoga lenne belőle :D
2010. ápr. 1. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Csak úgy halkan megsúgom, hogy nimfomániásnak azokat a nőket hívják, akik sokat szexelnek, de SOSE ELÉGÜLNEK KI. (sose élveznek el)
2010. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem én orvosi eset vagyok, de azért válaszolok..:)

Egy órában többször is felizgulok, nem muszáj ingernek lennie hozzá. Csak egy pillanatra elkalandozok és már kész a "baj". Ha egy helyes pasit látok, azonnal arra gondolok: milyen lehet az ágyban,meddig bírja meg ilyesmik.

Ha van párom(lehet,h nehéz elhinni, de nem sokan bírják a tempót és elmenekülnek) napi szinten minimum 6-7 szeretkezés kell és mellette persze maszturbáció. Elég egy apró simogatás és máris nagyon nehéz megálljt parancsolni magamnak. Hangulatingadozás? Ha nincs szex komoly depresszió jön és elviselhetetlen vagyok.

2010. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

""napi szinten minimum 6-7 szeretkezés kell és mellette persze maszturbáció. Elég egy apró simogatás és máris nagyon nehéz megálljt parancsolni magamnak""


Te álmaim nője vagy.......miért nem tudok soha találkozni ilyen csajokkal?? Isteni lehet veled az élet, irigylem leendő férjed. Maga lesz a mennyország veled az élet:)


26/F

2010. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: szerintem nagyon hamar megunnád :D
2010. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Köszi, de szerintem nincs miért irigyelni.. Hosszú távon ez elég kellemetlen és ciki minden pasinak.. Az indok minden szakításnál: én nem vagyok elég neked..
2010. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Bezsarok. :'D


A nimfománia azt jelenti, hogy a nő nem tud kielégülni. NEM ÉLVEZI A SZEXET. Nem azért akar sokat szexelni, mert annyiraé élvezi, hanem mert hajszolja a kielégülést. Aki ilyen nővel akar együtt lenni, az nem normális szvsz.

2010. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!