Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balul elsült április 1. mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balul elsült április 1. mit szoltok?

Figyelt kérdés
Irtam a barátomnak egy sms-t hogy összejöttem egy másik fiuval. Rá 5percre irtam egy másik smst hogy "április bolondja:)" Mire a barátom felhivott és minden k.csög k.rvának lehordott hogy ilyet csináltam. Jó lehet tulzás volt de akkor is csak vicc és csak 5percig tartott. Nem hiszem hogy ezért minden k.rvának le kell hordani...:S
2010. ápr. 1. 18:05
1 2
 1/16 Andrewka ***** válasza:
100%

Megérdemelted...

Ilyen viccet nekem sem venne be a gyomrom. Bocsi


22/f

2010. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát amit mondott az elég durva ahoz, hogy megfontold megérdemel-e téged, bocsánatot kellene, hogy kérjen, viszont szerintem te is hibáztál, mert nagyon rossz vicc volt..
2010. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzás volt:)) Gondold el,hogy te hogyan reagáltál volna??

Örülj neki,mert ebből egyértelműen látszik,hogy szeret és,hogy kiborult:))

Valószínű csak a sokk miatt beszélt így veled:)))

Legközelebb ligth-osabb poénokat eszelj ki:)))

Szép napot!!!

2010. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ideges volt. Biztos szarul esett neki, és így jött ki rajta a "megkönnyebbülés". Mindenképp kérj bocsánatot, és mondd meg neki, h csak viccnek szántad, még akkor is, ha tudod, hogy tudja. És ha 'megbocsájt', azért említsd meg, h tudod, h balül sült el a tréfád, de neked sem esett jól, hogy így lehordott. Sok sikert! :)
2010. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szívás :D:D
2010. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
oké tulzás volt. De az én részemröl csak vicc. az övéröl viszont komoly:S azért sztem h ilyet mondjon valaki a barátnőjének minimum egy megcsalásnak kell. de még az sem jogosit fel egy fiut hogy igy bezséljen egy lánnyal
2010. ápr. 1. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki másnak vermet ás,.... maga esik bele :-(((((
2010. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
egy k.csög k.rva vagy
2010. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
ha azután mondta h bevallottad h csak vicc volt, akkor én kapásból otthagynám a helyedben. álljon már meg a menet te csak vicceltél, ő meg lek*rváz?!
2010. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha durva is nem volt rossz áprilisi tréfa...


Nincs humorérzéke a barátodnak ennyi.

2010. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!