Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim szerint egy "árufeltöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim szerint egy "árufeltöltő lány" nem illő hozzám. Na most hogyan győzzem meg őket hogy máshogy lássák?

Figyelt kérdés
Röviden: Az aki tetszik egy nagy üzlet árufeltöltője, ez a munkája, ott ismertem meg vásárlás közben. Már majdnem összejöttünk de őt bántja hogy az én szüleim nem fogadják el. Szüleim szerint (idézem) "hozzád nem illik egy karrier nélküli csokikat pakoló lány". Igazából nem érdekel mert saját életem van, mindenem megvan, nem függök a szüleimtől, de meg kéne győznöm őket. De itt a baj, nem tudom hogyan. Ötletek? Hogyan fogadtassam el velük azt a lányt aki tetszik?
2016. márc. 4. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Inkább nőj fel, és ne érdekeljen a szüleid véleménye...
2016. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Felnőttem, de a család az család! Felétek lehet nem számít de felénk a család az Szent.
2016. márc. 4. 13:58
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

#2

Akkor élj együtt ezzel, és ne írj ki ide idióta kérdéseket.

2016. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

A te életed, a te döntésed, neked nem ez számít, mert ő igenis egy rendes lány, és te őt szereted!


Amúgy "jófejek" a szüleid hogy így beleszólnak, az enyéim max tanácsot adnak, de még eddig mindenkit elfogadtak, akár tetszett nekik, akár nem, pedig én nő vagyok...


És ok, hogy csak jót akarnak, de ez akkor sem így működik. Meg gondolom a lány sem akar élete végéig polcot pakolni.

2016. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"vagy elfogadjátok, vagy vezetéknevet változtatok és szóba sem állunk többet"


én ezt mondanám nekik.

2016. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#5 Lehet keménykedni, de a szülei életük végéig a szülei maradnak, a barátnője meg ki tudja... Egy hétig, egy hónapig? Semmi bajom az árufeltöltőkkel, de cél nélküli hivatásnak tartom. Szerintem eleve nem normális dolog egyáltalán belemenni olyan munkába olyan feltételekkel (már amiket hallok - horror ami ott folyik. Van egy üzlet amit nem nevezek meg, az árufeltöltő csaj elmondása szerint 2 hetente jó ha van egy szabadnapja, miközben 8 vagy 6 órára van bejelentve. A fizetés az a minimálbér, minusz a fogyasztása. Csak egy fokkal jobb mint a szórólapozás, az tényleg mindennek a legalja. De nyilván tényleg nem árufeltöltőként akar megöregedni, mert azok meg már a sárkány kategóriába esnek. Ugye nem?
2016. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
A család az család, én is sokat adok a szüleim véleményére, de párt találni nem az ő dolguk. Ha a lánynak ez átmeneti, teszem azt tanul mellette vagy így gyűjt pénzt az ok. De ha semmi célja, és ennyiben képzeli el az életét az nekem bajos lenne.
2016. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek semmi közük hozzá, amúgy meg vannak olyan szülők, akik mindent irányítani akarnak a gyerekük életében, velük nagyobb a harc.

Egyébként meg egy árufeltöltő is továbbképezheti magát, most árufeltöltő, aztán ki tudja. A nagy bolthálózatok, étteremláncok tele vannak diák alkalmazottakkal, akik értelemszerűen amint végeznek, továbblépnek, de addig is dolgoznak iskola mellett. De ha nem is diák, akkor sem biztos, hogy élete végéig ezt fogja csinálni.

2016. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

lol


ne is kezdj vele, legalább megóvod a proli szüleidtől.

2016. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

#6

nem akartam keménykedni, csak érzékenyen tud érinteni amikor valakit lenéznek a munkája miatt. nyilván nem ő tehet róla, hogy ilyenek a munkakörülmények. most lehet mondani a szokásos közhelyet, hogy ha tanult volna akkor lehetne jobb munkája, de a lenézett munkákat is meg kell csinálni valakinek, mert különben nem működne semmi. elég nagy baj, hogy vannak olyan munkahelyek ahol nem veszik emberszámba a dolgozókat és nem is fizetiok meg őket rendesen, de ez nem a dolgozók hibája. és hiába a szüleim, nagyon kiakadnék, ha leszólnák a párom munkáját.

2016. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!