Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikol Németh kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy az ember megtalálja az igaz szerelmet, a hozzá illő társat, akivel kiegészítik egymást?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
tudnod kell kit akarsz, képzeld el minden vonását, gondolj rá minden nap és onnantól idő kérdése :)
2016. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csoda.
2016. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önismeret!!


Nem a vonásait kell elképzelni, mert akkor sokszor fogsz po.fára esni, ha az álompasinak csak a külsejében vagy biztos...


Először is: ki milyet érdemel...

Ne érts félre! A párom sem tökéletes, én sem vagyok az. De megérdemeljük egymást, jó és rossz értelemben is.

Hiába akarnék én tökéletes pasit...ha egyszer én sem vagyok az. Nem illenénk össze.

A fontos kérdésekben megfelel az elvárásaimnak, vannak hibái, de a jó mellett elférnek, és hosszú távon sem fogunk megőrülni egymástól.


A másik: egy pasit találni, akivel összeillesz, csak egy dolog. Még bármi lehet, sokat kell tenni érte, ha vele akarod leélni az életed.

Hiába ő az, akit neked rendeltek, ha tönkrevágjátok a kapcsolatot. Ahhoz egy is elég, hogy elrontsa. Ahhoz ketten kelletek, hogy működjön.

2016. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őrületes mák, hogy jókor legyél jó helyen:)
2016. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És türelem!
2016. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pénc,sok dollár!
2016. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves gutte! Ha csak az a lényeg, abból borítékolható, hogy nem lesz őrületes szerelem.Volt nekem olyan pasim, aki szét volt tömve, busszal mentem hozzá, volt, hogy véletlenül otthon hagyta a pénztárcáját, rendszeresen nálunk evett...no, mit értem vele, még egy fölsőt se kaptam tőle. Amikor megismertem a mostani párom egy szakadt zsigulival volt, aminek három oldala épp három színű volt, mert az egyik rohadt, a masikat meg javították karambol miatt. Amikor megláttam őt, lesz ar tam én, ki ő + honnan jött, mást sem akartam csak beleszagolni a nyakába és őrületesen élvezni. A harmadik randink után vitt haza, aztán 17 éve boldogok vagyunk.
2016. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!