Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnek megható, szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnek megható, szülinapi vers-ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjemet minden alkalomkor meglepem egy megható verssel,üzenettel,viszont így évek múltán kezdek kifogyni az ötletekből. Neten keresgéltem,de ott javarészt sablonos,tiniknek való verseket találtam. Rólunk:33.szülinapja lesz a férjemnek,van egy kicsi lanyunk,akit imádunk,és szerencsére a mai napig nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk,szerelmesek vagyunk. Tudnátok nekem segíteni?
2016. márc. 7. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg írsz egyet? Kétszer négy sor, kell pár rím, leírod amit akarsz, és kézcsókom.
2016. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem éppen szülinapi, de ez a vers ugrott be rögtön:

kosztolányi: feleségemnek

Megszoktalak, akár a levegőt,

bármerre nézek, mindenütt te vagy,

szekrényem alján, a fiókjaimban,

az agyvelőmben, és nem veszlek észre.

De múltkor este, amikor bejöttél

szobámba, s mondtál valamit nekem,

sok év után egyszerre ráocsudtam,

hogy itt vagy, és szavadra sem figyelve

ámulva néztelek. Szemem lehunytam.

Ezt hajtogattam csöndesen magamban:

"Megszoktam őt, akár a levegőt,

Ő adja nékem a lélegzetet."


tudom hogy feleségemnek a címe, de férfira is ugyan úgy illik.

2016. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez a vers gyönyörű és minden benne van! Minden jót!
2016. márc. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!