Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok mással elmenne társastáncolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ, mennyire lenne fontos a csaj. Ha nem igazán érdekel, de már megkaptam tőle, amikre vágytam, akkor menjen nyugodtan, az se érdekel, ha összejön a pacákkal.


Viszont ha komoly a kapcsolat akkor igen, hiszen miért nem engem vitt magával? Én is jó táncpartner lennék.

2016. márc. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen mert én évek óta próbálom rávenni.

Ha mással meg elmenne megnézhetné magát.

2016. márc. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 omba ***** válasza:
engem ugyan nem tudna ilyenre vinni, szóval nem zavarna.
2016. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Az en parom jart massal tarsastancra, es nem zavart. Viszont meg a megismerkedesunk elott kezdett jarni, es folytatta utana is, velem nem mehetett volna, mert tavkapcsolatban voltunk, hetvegente talalkoztunk csak. Ha egy varosban lakunk, es jarhatott volna velem is, zavart volna.
2016. márc. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna...
2016. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Engem meglehetősen zavarna a dolog...Bár ha csak EGYSZER történne ilyen eset, azt valszeg még elnézném azzal, hogy "hadd szórakozzon egy kicsit", (Mivel én sohasem szoktam táncolni...)De ha már TÖBBSZÖR is elmenne a párom táncolni ugyanazzal a fazonnal, akkor egészen biztos az, hogy meglehetősen zavarna már a dolog, és írtó dühös lennék...
2016. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te mész el vele? Amúgy attól, hogy táncolni megy mással, nem jelenti azt, hogy le is fog feküdni vele. Aki nem táncos az ezt nem érti... Lehet, hogy akivel elmegy az nagyon jó táncos, ezért akar vele táncolni, de attól még lehet más a partnere az életben, a kettő nem zárja ki egymást...
2016. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
Én sohasem szoktam táncolni ELVBÖL...De azt se nagyon csíptem soha, ha a partnernőm ment el táncolni másokkal...Nemis annyira a partnernőm okán, hanem inkább amiatt, hogy "mindenféle vadidegen pali taperolja tánc közben az ÉN nőmet"...Inkább ez utóbbi dolog bosszantott mindig is ilyen esetekben...
2016. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Mivel én nem szeretem a társastáncot, az uram meg az egekig ajnároz, szóval nem is izgulok azon, hogy megcsalna, így menjen nyugodtan.
2016. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha egy öregasszonnyal, a mamájával, stb., akkor nem zavarna akkor se, ha én is szívesen mennék.


Ha velem is mehetne, de mégis valaki más hasonkorúval menne, az elgondolkoztatna. Hogy vajon mi baj van velem. Én is mennék, valaki mással, hogy más is a lábamra lép-e.


Ez a kérdés miért 18 éven felüli?

2016. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!