Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs rég óta barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs rég óta barátnője, vagy még nem volt, azok a kis kedvességet is félreértik és egyből azt hiszik a lánynak-nőnek bejönnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést átlapoztam, és ha jól látom az van hogy akik 'szeretetre éhesek' azok képesek akár egy eladó kedvességét is úgy venni mintha nem a munkájából adódóan vagy csak szimplán kedvesek lennének, hanem kapcsolatot akarnának. Kis mosoly, kis figyelmesség, kis kedvesség és egyből félreértik.
2016. márc. 11. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen ez lehet hogy így van.

Énis szeretet éhes vagyok.:-)

2016. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen, előfordulhat.


Még nem volt barátnőm és én 'szeretetre éhes' vagyok, de nálam mondjuk ez pont ritka. Ha valaki kedves, akkor annak keresem az okát, hogy el tudjam kerülni a félreértéseket.

2016. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 VirágésBence ***** válasza:
86%
Elég sokan hajlamosak maguknak bemagyarázni dolgokat és tévhitekbe ringatni magukat, de csak mert teljesen szeretet éhesek.
2016. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
igen ez velem is így van sajnos :/
2016. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Vannak ezzel így páran sajnos nem mindnekinek adatik meg a kielégítő szex. Nekem mondjuk ezzel sose volt gondom meg alapvetően nyomulok a nőkre nem kell nagyon félreérteni semmit mert akit 1-2 óra alatt nem tudok ágybavinni azt otthagyom.
2016. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ~OnLány~ ***** válasza:
Igen,volt már ilyen helyzet velem is.Mármint,hogy félreértett valaki,csak mert kedvesen viselkedtem vele.
2016. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Mi ihlette a kérdést? Kedves voltál valakihez, és most aggódsz?
2016. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez van, ha az embert nem igazán szeretik. Sajnos. De én nem hiszm hogy bírnak, de jólesik.
2016. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Én már azt se hiszem el amit kérdeznek, így egy kedves mosolyt nem veszek flörtölésnek!
2016. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En olyankor csak remenykedek h maskor is kedves lessz mert bejovok neki de aztan ez elmarad :D
2016. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!