Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ukrajnai (ukrán) lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ukrajnai (ukrán) lányok milyenek? Mindenekelőtt magyarok ismerkedéséhez hogyan viszonyulnak? Van valakinek tapasztalata, esetleg hallott valamit?

Figyelt kérdés

Nem harsányan sminkelt hozományvadász állandóan diszkókban, szórakozóhelyeken tengődő pláza cica hölgyeményekre gondolok. :) El sem tudom képzelni egyesek mit kedvelnek bennük.


Átlag ukrajnai lányokra célzok elősorban.



2016. márc. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt tapasztalatom eggyel, aki hogy mondjam... Nem volt egy "nehéz eset", ha érted mire célzok...


De Ukrajna kicsikét nagy és sok emberrel, ezért nem lenne értelme általánosítani. Egy vallásos ortodox lány valószínűleg másmilyen például.

2016. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, persze. :)


Nem "általánosítnék" jómagam sem, sokkal inkább az érdekelne, hogy (mindegy milyen, könnyűvérű-e, vagy bigott vallásos), az ISMERKEDÉSRE (úniós polgár, azon belül főleg magyar férfiak kezdeményezésére) hogyan reagálnak? Mennyire nyitottak, mennyire fogékonyak? Hiszen az akcentusból egyből levágják, hogy te bizony messze nem vagy ruszin, vagy éppen orosz odavalósi.

2016. márc. 16. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szláv nők átlagban szebbek mint pl. egy német. Bónuszként emberiebbek is.
2016. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Álltalában csodásak...Nekem nagy kedvenceim voltak mindig is...(Az orosz hölgyek mellett...)És az én időmben írtózatosan buktak a magyar srácokra, de állítólag ez már a múlté, manapság már nem annyira nyerőek a magyar férfiak az ukrán hölgyek körében...Persze erre szokás mondani, hogy már aki...
2016. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!