Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnyílni más felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megnyílni más felé egy nagy szerelem után?

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni. Még mindig szerelmes vagyok valakibe, akivel másfél éve jártunk. Ő hagyott el. Egy évig nem is beszéltünk,mostanában váltottunk pár sms-t. Abban maradtunk találkozni kéne. Én érzelmileg még mindig nagyon kötődöm hozzá. Ő életem szerelme. Azóta mással csak szexet tudtam elképzelni, érzelmileg egyszerűen képtelen vagyok megnyílni másnak. Még mindig őt akarom. Valaki volt már hasonló szituban? Bizonytalan, hogy összejöhetünk-e még, de rajta kívül mindenkiben csak szexuális partnert látok maximum. Nyitni sem vagyok képes úgy más felé, hogy ne a szex legyen a cél, hanem egy új párkapcsolat kialakítása.

2016. márc. 16. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen cipőben járok én is.. másfél éve szakítottunk a sráccal és még mindig rá gondolok...azóta nem volt barátom, csak szex. Szerintem találkozzatok. De ha úgy érzed, hogy nem működne később..akkor felejtsd el. talán több időre lesz szükséged vagy környezetváltozásra, új emberekre.
2016. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd tönkre a reményt keltő dolgokat és menni fog.
2016. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyílni, legalábbis én nem voltam rá képes, és nem is akarok, tudatosan nem engedem magamnak, hogy még egyszer olyan szinten megismerjen valaki, mint a nagy szerelem. Valamiért úgy érzem, hogy ezt a mély kötődést mással nem oszthatom meg, ez vele volt csak és nem is engedhetem magamnak, hogy mással kialakuljon, elég volt egyszer lelkileg belepusztulni a veszteségbe.
2016. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!