Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ez bejön az kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ez bejön az kérem mondja meg hogy miért jön be ez neki?

Figyelt kérdés

Sok filmben a bunkó srácok bejönnek a csajoknak, de az a baj hogy tapasztalataim alapján is sajna a való életben is bejönnek a csajoknak a bunkó, tahó srácok... vagy nem főképp csak a tahó bunkó srácok... de azt veszem észre hogy a csajoknak néha bejön az hogy a srác lekezeli őket...

valaki mondja már el nekem hogy miért van ez ? lányok, miért jó az ha tahón viselkedik veletek valaki ? ha lekezel ? ha szarba sem vesz ?


2016. márc. 16. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jól látod.
2016. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
Nem, a csajoknak nem a tahóság, hanem az alfahímek jönnek be, lehet, hogy mással bunkók, de a csajjal csak mások előtt azok és szegény buta lány elviselni, mert hát otthon milyen cuki már. Zsák a foltját, jobban jársz, ha azokból a lányokból nem kapsz.
2016. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Pusztán ha ebből az oldalból indulok ki, a csajok általában akkor reagálnak rád, ha cinikusan kritizálod, lenézed, lehordod, ócsárolod őket. Szinte reflexből azonnal válaszolnak, hogy meggyőzzenek a saját igazukról, holott a kutya nem kérdezte róla őket. Viszont ha nagy egyetértésben megsimized a kis buksijukat, és még bónuszként küldesz nekik egy "kettőspont-zárójel bezárva" hangulatjelet is, akkor ők azt nem veszik "kihívásnak", úgy értékelik, hogy ezzel be is hódoltál nekik, s mindinkább unalmasnak fognak találni, mert nincs az övékétől eltérő aspektusod. Na ugyanezt képzeld el nagyban, a való életben is. Amint felfedeznek a férfiban önmagukhoz hasonló tulajdonságokat, már futnak is... és természetesen hol is kötnek ki. Egészen véletlenül pont egy őket tapló módon kritizáló, gúnyolódó forma farkán. Próbáld csak megérteni a nőket. (Úgysem fog menni.)
2016. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan bonyolult ez, csak figyelni kell.

Te férfiként tudod mit akarsz, ha megkérdeznek. A nők azonban sajnos(?) nem ilyenek. Sokkal hamarabb megtapasztalják, hogy mivel tudnak sikert elérni, mintsem a sikert helyén tudnák értékelni, de ami ezt súlyosbítja, hogy a természet önmagától adja a kezükbe a kulcsot a férfiakhoz, nem kell "dolgozni" érte.


A nők azonban nem jobb emberek nálunk, nem magasabb rendűek és esendőségük komolyan tetten érhető, mikor fiatalon pár alfában csalódnak és elkezdenek azon gondolkodni, hogy vajon kinek adjanak ezentúl esélyt, ugyanis szembesülnek vele, hogy halvány lila fingjuk sincs, milyen srácot akarnak.

Ne érts félre, ha megkérdezel bármilyen korú lányt, azonnal felmondja neked a Cosmo-lajstromot és felvázol egy brutálizmos, brutáltehetséges, brutálművelt, brutálsikeres, brutálbrutálbrutált..., hisz mindenki ilyet akar, ez folyik mindenhonnan, (hülye lennék kevesebbet akarni, mint a lapos mellű Gizi, nemde?!) de igazából maguk sem hisznek benne, hogy ezzel a csodaménnel összefutnak valaha is.

Annyit tudnak, hogy a pina értékes, kelendő, de persze nem adhatják oda magukat minden szembejövőnek és ezt jogosan gondolják így.

Viszont akkor mégis kinek?

Nos a válasz elég praktikus lesz: az kell nekik, aki már másik nőnek is kell. A logika nem rossz, bár azért kikezdhető. Szóval így vannak férfiak, akik több nőnek is kelleni fognak és aki több nőnek kell, az válogathat. Aki válogathat, az nem fog megfeszülni egyik konkrét nőért sem.

Lerövidítve a logikát: aki nem feszül meg értem, az több nő közül választhat, azt akarom én.


V.ö. ezt azzal a viselkedéssel, amikor lemész pincsibe, udvarolsz, megalázod magad, nyalsz, nyáladzol a képei alatt és tépsz magadnak egy "like"-sorszámot...


A jópasi indikátora az, ha úgy kezeli a jó csajt, mintha átlagos lenne.

2016. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Lol :DD


Nekem az jön be, aki átlagon felüliként kezel, innentől kezdve minden bunkó tahó suttyó ki van zárva, szóba sem állok az ilyenekkel.

2016. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert veled bunkó, még nem feltétlen az a barátnőjével.

Párom is ilyen: ha összefutnál vele, behúzódnál előle egy csendes sarokba, mielőtt átharapja a torkod. :)

Engem viszont a tenyerén hordoz, a bújós és kedveskedős oldalát csak én ismerem. :)

2016. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Csomó lány nem tudja, mi a jó és milyen bánásmódot érdemel. Van ismerősöm, aki az én barátomat lepapucsozza, mert mindent megtesz nekem, mert szeret, míg az ő pasija meg rosszul bánik vele és nem is akarja boldoggá tenni. Egyszerűen csak hozzá van szokva ahhoz, hogy csúnyán bánnak vele, és nem tudja milyen az, mikor valaki rendes vele, így a normálisakat alapból idegenkedve kezelik.

Sok esetben a csúnya bánásmód mögött elég komoly érzelmi manipuláció is megbújik, ezért nem hagyják ott a sz-ralakokat.

2016. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!