Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pesti bankfiókban láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pesti bankfiókban láttam egy 40 év körüli nagyon csinos és szexi ügyintézőt. Hogyan tudnék vele flörtölni?

Figyelt kérdés

tegnap láttam (sajnos csak az utcáról) de azóta nem tudom kiverni a fejemből, egyszerűen kívánom :)

remélem nem hangzik ez nagyon gázul, még ha elsőre úgy is tűnhet :D



2016. márc. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mondjuk odamész és flörtölsz vele?
2016. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, de csak úgy nem megyek be a bankba :D ja és 20 évvel idősebb nálam
2016. márc. 17. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Bemész,kinyomtatsz MINDEN kategóriára 1 sorszámot és vársz,hogy az ablakához kerülj,majd közlöd,hogy infót kérsz a...amivel éppen foglalkozik,ha utalás,akkor arról,ha hiteles,akkor arról...a végén közlöd,hogy köszönöd az infót és egy ebéd közben szívesen hallgatnád még.


Kipróbált,ősi,MILF vadász módszer!


26/Csődör.

2016. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,ha lekoptat,még aznap küldj neki egy tucat rózsát.

Mellé levél,amiben megköszönöd az infókat és mellé írod a neved és a számod.



ELEGÁNS ruhát viselj!

2016. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!