Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem rendelkezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem rendelkezik különleges fizikai tulajdonságokkal, mi az amitől mégis szexi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
money
2016. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem az
2016. márc. 22. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Pl a tekintetétől.
2016. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elfogadó, nincs tele előítéletekkel a nők iránt. Szeretettel tud rám nézni, még akkor is, ha csak egy átlagos nő vagyok. Nem beszél alpári hangnemben,kedves, hűséges,őszinte. Ettől már rögtön közelebbivé válik és szexibbé is.
2016. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Juj, de recseg-ropog a hazugsággépezet. Különösen #4-nél. Kíváncsi lennék, ha Quasimodo lenne ilyen akkor az is "szexi" lenne-e... Márpedig ő elég rendes volt meg minden.


Mitől lesz az? Semmitől. Max. beáll egy olyan szubkultúrába ahol a rondaság pozitív dolog (punk, darkosok, emosok, kockák, animések, fanficesek stb.) és ott talál egy csajszit.

2016. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én őszintén válaszoltam, de el sem hiszed, mert rögtön rosszat feltételezel a másikról, ismeretlenül is. Sosem udvarolt nekem Quasimodo. Nem is hiszem, hogy fog. Gondold csak azt, hogy én is a pénzre és az izomra hajtok, mint minden nő és ennek boldog tudatában éld tovább az életed. Feleslegesek ezek a kérdések. Ti úgyis jobban tudjátok a dolgokat.
2016. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz "különleges tulajdonság", hogy az ember tetsszen valakinek.
2016. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisugárzás, karizma.

Sok férfinak ez alapból megvan, küllemtől függetlenül.

Akinek meg nincs, abból lesznek azok, akik azt hiszik, hogy pénzzel pótolható a dolog. :D

2016. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mosoly, nézés, humorérzék. :D
2016. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És ha még enyhén bunkó is? Vagyishogy olyan sértődötten tud viselkedni. Nem állandóan ilyen, de sokszor.

Mégis olyan érdekes a fizimiskája. Mi lehet a titka?

2016. márc. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!