Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen először csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen először csókolózni? 20/F

Figyelt kérdés
Nos, meguntam ezt a idézőjeles jófiú szerepet, akikkel a lányok csak barátkozni szeretnek, de azt nagyon! :D Elég nyitott személy vagyok, nem szeretem a felesleges köröket az emberekkel, ha valaki szimpatikus azzal el tudok beszélgetni úgy, mintha 1000éve ismernénk egymást, szeretnek az emberek is velem beszélgetni úgy veszem észre. Sok lány barátom is van, könnyen kezdeményezek, csak amint "komolyabban" lépni kéne, akkor valahol elmarad a közvetlenségem, és ez egyre csak fokozódik bennem, mert cikinek kezdem érezni, h 20évesen még nem volt barátnőm, nem smároltam senkivel stb, vagy is most egy buliban egy lánnyal, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, fura volt..amolyan akarom is meg nem is, mivel nem tudtam, h mit is kéne igazából csinálnom. Ezt is elég cinknek érzem, h ide ezeket leírtam, mit gondoltok erről van esélyem még "normális párkapcsolatra" vagy maradnak a bensőséges lány barátok szex és intimitás nélkül

2016. márc. 23. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj némelyik csaj barátodból dugópajtit fabrikálni.
2016. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, amit leírtál és ne aggódj, van esélyed csak ne add fel. :)
2016. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van... Amint észre veszem, hogy egy fiú többet akar, elkezdek akaratlanul is hárítani :( 23N
2016. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem igazán, hogy tudnék dugipajtiságot kialakítani :D És igazából az csak egy átmeneti megoldás, jó lenne most már egy lány, aki odabújna hozzám meg én is ő hozzá.


#2 Nem gondoltam a feladásra, csak egyre tavolabb érzem a dolgot, / Egyedül leszek 40éves koromban is szindróma/


#3 Azon gondolkodtál már, hogy miért van ez? Kíváncsi vagyok, hogy egy lánynál miért van ez?

2016. márc. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!