Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten megismerkedtem egy 36eves ferfival szerintetek talalmozzak vele? 18 vagyok

Figyelt kérdés
O szeretne velem talalkozni,de nemtudom jo otlet-e,Ti mit gondoltok errol?

2016. márc. 24. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha akarsz dugni, akkor igen, másképp felesleges.
2016. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval.
2016. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Ezt így nehéz eldönteni... Számára biztos csak a szex kell tőled, de őszíntén szólva többinformáció kellene:/
2016. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy 36 éves férfi nem akar általában komolyat egy 18 éves lánytól. Meg akar dönteni, mert fiatal vagy és csinos.

Nem vagytok azonos skálán, de a szexet nem veti meg a korkülönbség ellenére sem.

2016. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most így belegondoldva igazatok lehet,de akkor miert mondja hogy egy csomót fogunk majd egyutt programozni stb..?
2016. márc. 24. 16:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet!

37/N

2016. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

én is 36 pasi vagyok és én is megismerkedtem már itt olyan 18 éves lánnyal, akivel engem is meglepett, hogy mennyire jókat tudunk beszélgetni, mégsem akarom megdugni, sőt szóba sem került, hogy találkozzunk. de szerintem, ha két ember egy hullámhosszon van, akkor bármi lehetséges és a koruk nem biztos, hogy meghatározó. a személyes tulajdonságok alapján érdemes megítélni mindenkit.


a férfiak többsége persze szexéhes disznó és csak megfektetni akarja a csinos lányokat, úgyhogy nem árt óvatosan bánni velü(n)k. de ez sem kor függő, így egy fiatalabb srác pont ugyanakkora eséllyel akarja tőled csak azt...

2016. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Az esetek 99,999999999999999%-ában ez nem végződik jól, mert csak egy jó kis kalandra kellesz neki. Nem biztos, de igen-igen nagy a valószínűsége.
2016. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

"de akkor miert mondja hogy egy csomót fogunk majd egyutt programozni stb"


A beetetés része.

2016. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
65%

#9es: lehet, hogy csak programozó :DDDDD

Amúgy, kislány: mit tudsz ezen kivül róla, h 36éves?

Másfelől ahogy előttem írták, alapvetően nem jó ötlet, s te is elbizonytalanodtál az első felvetés hallatán. Valószínűsítem, hogy semennyire sem ismeritek még egymást, igaz?

26/F

2016. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!