Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 év korkülönbség 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség 18 évesen mennyire necces?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben megismerkedtem egy 25 éves pasival. Nagyon szimpatikus meg minden. Viszont én csak most vagyok 18 éves. Egyetemre készülök egy városban laknánk, ő is tanul még. Picit tartok az ilyen szex dolgok miatta ugyanis én még nem voltam férfival. Ezt ő is tudja. Mondta hogy picit belém zúgott, de nem tudja hogy fogja magát túltenni a liliom tipráson. Szerintetek ez így működhet?
2016. márc. 24. 16:06
 1/4 anonim válasza:
Ha tényleg őszintén szeretitek egymást, akkor igen. A párom és köztem pl 14 év korkülönbség van. Igaz én 27 éves leszek áprilisban.
2016. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, nagykoru és felnott. Egyik ismerosom szinten 18 éves, 28 éves a baratja és most fognak gyereket vallalni :) En mindenkeppen megprpbalnam a helyedben, hisz nincs veszteni valod. Egyszer elsz. Lehet hogy a nagy O-t utasitod el! Ne habozz kislany :)
2016. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Wikiszótár:



Liliomtiprás

liliomtiprás (főnév)

1. Kiskorú lány nemi megrontása, megerőszakolása.

2016. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
7 év majdnem ideális.
2016. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!