Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti is szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is szívesebben ismerkedtek itt, mint társkeresőn?

Figyelt kérdés
Olyan unalmas egy társkereső, itt mennyivel normálisabb csajok vannak, nem?

2016. márc. 26. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletben igen, itt milyen normális, rendes lányok vannak. Csak persze egyik se vevő itt az ismerkedésre. Csak sajnáltatni tudják itt magukat.
2016. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titusztitusz ***** válasza:
1-es...Úgy látszik hogy két különböző portálra járunk fel akkor amikor ide felnézünk, mivel nekem pont ellenkezőek a tapasztalataim...Rengeteg olyan hölgy írt már rám itt, ezen a portálon, akik nyíltan, avagy burkoltan ismerkedni szeretettek volna velem...Pedig én nemis ismerkedni járok ide fel...Még akkor mi lenne ha társkeresési célokkal járnék fel erre a portálra...(Valszeg egy héten belül már oltár elé is vinnének...)
2016. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Sem itt, sem máshol, mert ronda vagyok, így nincs esélyem nőt szerezni. Nekem is szoktak néha írni ismerkedési szándékkal, de nem írok vissza, mert úgyis csak a képcseréig tartana a beszélgetés.
2016. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam itt ismerkedni, társkeresőn viszont többször is. Fogalmam sincs milyen csajok vannak itt, mert egyiket sem látom...
2016. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát itt és most felajánlom, h rám is írhat bárki, aki nőnemű, és ismerkedni szeretne. :)


ilyen velem még nem volt, kéményen küzdenem kellett a csajokért itt. :D


Ismétlem, szívesen ismerkedek, ne bújjatok el csajok. :)

2016. márc. 26. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
mindegy, hisz sem itt, sem ott nem írnak vissza, vagy ha netán valami csoda folytán mégis, akkor 1-2 levélváltás után felszívódnak.
2016. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!