Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég cikis szitu, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég cikis szitu, inkább megkérdezem ismeretlenektől, mert a barátoknak el se mondom. Szóval mi ütött szegénybe? L

Figyelt kérdés

Na szóval.. van egy haverom. pontosabban több is, de most a ő a lényeg a történetben. sokszor emleget kettőnket, "ÚGY", de perszemivel van csaja, nem veszem komolyan. néha már gyanús volt, nekem, de úgy voltam vele, hogy nem érdekel, hogy miért flörtöl. úgy értve, az se ha viccből, az se, ha nem. foglalt pasi nem téma, de mivel haver, vegyük viccnek, pedig tudtam igazából, hogy komolyan gondolja, látja az ember az ilyesmit a másikon. a minap áthívtam segíteni. jártas nálunk, én is náluk. ismerjük egymás családját. szóval ez természetes. dobtam neki egy smt-t, hogy jöjjön át. én hülye, viccből félreérthető dolgot írtam, de nem komolyan.!!! nem jött át... na mindegy, én nem hívtam, kb. 1,5 után összefutottam vele. köszöntem és csak annyit mondtam, hogy: "köszi a segítséget". mire ő elnézést kért és elkezdte ecsetelni, hogy ne haragudjak, de ő komolyan akarná velem meg minden, de ott a csaja...ha nem lenne, akkor átjött volna és együtt lettünk volna.. majdnem rosszul lettem, persze megbeszéltük, hogy félreértés volt.


most szegény szájhősködött anno? vagy mi a csoda?

elég cikis szitu volt...


viszont kicsit szarul esett, hogy ahelyett, hogy felkeresett volna és megmondja azt, amit utólag (szeretné velem, de stb..), inkább került...azt mondta átjön, de nem jött...


minek sunnyogta el??? minden megdumálunk, erre tessék. csak ezt nem értem, ez esett rosszul, hogy "elbújt"..DE miért?


2016. márc. 26. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vágom ezt a női dolgok témát, de valaki javítson ki, hogy az a kérdező problémája, hogy direkt félre akart vezetni egy srácot, de mérges, mert az nem ment házhoz a lófa.szért?
2016. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# 1/ pont a gyerekkori haveromat akarom, na ne röhögtess! azt nem értem minek nem jött át és mondta meg? minek került?
2016. márc. 26. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert össze van zavarodva, nem tudja, hogyan kezelje a helyzetet. Ő többet akar, te nem, te flörtölsz vele, ő komolyan veszi, te nem. Próbál jeleket találni, egyben fél is tőle.
2016. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ez vicces. Eddig te hitted azt, hogy odavan érted, elutasítottad, de azért kelletted magad... most pedig ő hiszi ugyanezt. És elutasított. De mégis kelleti magát (ha a barátnőm nem lenne, gerincrevágtalak volna). És mindketten ki vagytok akadva a másik viselkedésén. Fú, de meghallgatnám az ő verzióját is..


"én hülye, viccből félreérthető dolgot írtam, de nem komolyan.!!!"

Miért kelleted magad viccből olyanoknak, akiktől valójában nem akarsz semmit? Minden fiúbarátoddal ezt csinálod? A barátnőidet gondolom nem úgy hívod át, hogy szexet emlegetsz, akkor a fiúhaverokkal miért szórakozol? Megérdemled, hogy most azt hiszi, te vagy a szerencsétlen lúzer, aki a fonnyadt kis micsodáját kínálgatja, elvégre pontosan ezt tetted. Ja igen, csak vicceltél ^^

2016. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 orvos látott már? még véletlenül se olyan balfaxságról van szó, amit te itt gyenge elméddel felvázoltál. engem nem érdekel hány hengeses r!b! vagy str!c! vagy, de ne gondold ám azt, h mindenki osszefekudne a legjobb barataival. beteg elme.!
2016. márc. 26. 23:02
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 igen, ezt nem tartom kizártnak. köszönöm!
2016. márc. 26. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ki is szájhősködött?
2016. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szájhősködött,hogyha netán egyszer nem lenne már a csaja akkor tudjad,hogy kapható arra..:)
2016. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!