Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megmondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megmondja egy férfinak hogy nem akar vele járni, akkor miért zaklatja tovább? Miért nem tud beletörődni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 19:18
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Alapvető emberi tulajdonság, mert nehezebb elengedni, mint tovább húzni, még akkor is, ha hosszú távon az a logikus. Nem csak egy férfival, egy nővel is előfordulhat.
2016. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mert azt gondolja egy rendes lány úgy sem adja magát elsőre. Így próbálkozik sokszor, mert azt hiszi, a kitartás meghozza gyümölcsét. Tucatnyi fim szól erről, romantikus, csajos filmek :D Ti lányok azt szeretitek, ha küzdenek értetek. Vékony a határvonal a belevaló, férfias, nőt meghódítani akaró, romantikus lovag és a pszichopata között :D
2016. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értettem soha. Nem vagyok bunkó, tehát valahogy szolidan/normálisan elmondtam - már amennyire az ilyet lehet -, hogy kettőnk között ez nem fog menni, de mégis kitartóan próbálkozott. Elmondtam még 1-2x, de utána besokalltam és közöltem vele erélyesebben is, hogy nálam a nem, az bizony nem. Ha végképp nem értett, akkor letiltottam/töröltem stb. Ezután már csak észreveszi magát.
2016. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
mert bántja a hiúságát is többek közt
2016. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2: Nem vagyok nő, csak elég sok ilyenről hallok. Számomra teljesen mást jelent a küzdés, annak jele van egy nőtől ha azt akarja küzdjenek érte. Teljesen más a szánalmas próbálkozás és zaklatás.
2016. márc. 27. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nehezebb beletörődni,elfogadni a vereséget,mintsem hamis illúziókba kapaszkodni ameddig lehet.. van olyan is, aki halálos sértèsnek fogja fel az elutasítást,és van olyan is,aki egyszerűen képtelen veszíteni.. de az is igaz,hogy: "Vékony a határvonal a belevaló, férfias, nőt meghódítani akaró, romantikus lovag és a pszichopata között" (hogy idézzek egy korábbi válaszolót).. köztudott tény, hogy a nők könnyen össze tudják zavarni a férfiakat,mert más a két nem kommunikációja..a nőknél az igen jelenthet nemet is..a férfi meg nem tehet mást, hogy értse az adott nőt,akkor sajnos valahogy rá kell jönnie, hogy mi van :/
2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!