Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém és én is idősebb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsém és én is idősebb nőt szeretünk, mit csináljunk anyámékkal? Lent

Figyelt kérdés

Az öcsém 20 éves, fél éve ismert meg egy nála 6 évvel idősebb nőt. Szépen lassan összejöttek, jól megvannak, nem is igen látszik a korkülönbség. Apám még hagyján, de anyám..folyton azt mondja, majd meglásd, hamar gyereket akar, meg különben is ott van az a sok szép fiatal csaj, miért nem onnan válogat. Na most, én meg beleszerettem egy 32 éves, elvált (gyermektelen) nőbe, aki szerencsére viszonozza az érzelmeim. Most leszek 25...szóval így húsvéti ajándéknak gondoltam elmondom, de mégsem tettem, csak apámnak, hümmögött kicsit, de anyádnak ne mondd meg kifejezéssel. Mind a ketten elköltöztünk már ( illetve az öcsém majd most fog), felnőtt emberek vagyunk, elvileg nem kellene beszámolni, de azért nem esik jól anyám hozzáállása. Mit lehet addig tenni? És tényleg ennyire gáz lenne ez a korkülönbség, vagy csak anya fújja fel?

( Egyébként se én, se az öcsém nem szeretjük annyira a "korban hozzánk illő" lányokat, akik szerint az a kapcsolat, ha 0-24ben velük foglalkoznak, meg mindegyik csak az instagramját bújja és ugyanúgy néz ki..)


2016. márc. 27. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel igazán felnőtt, ha ilyen kérdésekben a sarkadra állsz a szüleiddel szemben. Nem arról van szó, hogy fordulj ellenük vagy ne hallgasd meg a véleményüket, hanem ha tudod, neked mi a jó és amit tőlük tanultál, ott van benned, ugyanakkor neked meg van a saját mércéd is már és ezt vállalni is tudod velük szemben
2016. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A te választásod, meg az öcsédé... és magatoknak választjátok, nem másnak.

Én sohasem aggódok semmiféle korkülönbség miatt... az csak egy dolog, nem is a legfontosabb.

2016. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék egy normális harmincas nőnek minthogy azzal foglalkozzak, hogy kinek mi nem tettszik a korkülönbségben.
2016. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!