Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék meg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg és jöhetnék össze ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Lakik az utcánkban egy csaj, olyan korú, mint én. Évek óta ott lakik, néha reggelente látom a megállóban. Nem ismerem a nevét, alig tudok róla valamit (szinte semmit). Hogyan szólíthatnám meg? Milyen ürüggyel mehetnék át hozzá, amiből komolyabb beszélgetés is kialakulhat? Vagy mivel/hogyan hívhatnám át úgy, hogy szintén egy komolyabb beszélgetés kerekedjen?

(Elsősorban komoly válaszokat várok, aki nem így tesz, le lesz pontozva.)



2016. márc. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a legátlátszóbb, legnyilvánvalóbb hazugsággal állnék elő. Szándékosan :D. Az se baj ha vicces.

Így pontosan tudni fogja mi a pálya és te is azt hogy bejössz-e neki rögtön. Még sem kell kimondanod nyíltan.

2016. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani átlátszó, nyilvánvaló hazugságot?
2016. márc. 28. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda, mutatkozz be és mondd, hogy egy utcában laktok és kérdezz rá hogy hogy van, hova megy (munka/suli) és hogy ott mit csinál, ilyesmi. Ha jól dumáltok útközben akkor esetleg hívd el randizni. Nem baj ha nem első reggel.
2016. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb:

"Szia, láttalak már párszor errefelé, a közelben laksz? Jajj, ne haragudj, hogy így letámadlak, csak már többször feltűnt milyen kedves lány vagy és nem akartam kihagyni ezt a lehetőséget. Béla vagyok."

2016. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!