Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A következő lépéseket nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő lépéseket nekem kellene tenni? Vagy mire vár?

Figyelt kérdés
Van egy férfi(28), aki kb. fél éve elvált a feleségétől mert a nő megcsalta stb. Így egyedül él. Egy sporteseményen találkoztunk. Már nagyjából ismertük egymást. De kb. 2 hónapja mikor találkoztunk köszöntünk egymásnak. Én mentem volna tovább a dolgomra, amikor oda szólt, hogy se puszi se semmi. Persze adtam neki 2 puszit és mentem a dolgomra. (Fotósként dolgozom ezen a sporteseményen, Ő pedig nézőként jár ki). Mikor hazaértem, mondta apukám (ő is ott volt az eseményen). Hogy az a fiú mennyit beszélt rólam apának, hogy milyen szép vagyok, meg kedves, már annyira belejöttek a beszélgetésbe, hogy már ott tartottak ha hozzá költözök akkor milyen gyakran fogok a szüleimhez haza járni. Jót nevettem ezen először. Majd másnap ismét találkoztam vele a városba. Már nem csak a sima puszival üdvözölt, hanem meg is ölelt, és kb. fél óráig kísért egyik boltból a másikra amíg vásároltam. Majd mennie kellett dolgozni ismét megölelt és elment. Ma már ott tartunk, ha találkozunk akkor már úgy köszön, hogy itt az én asszonyom, majd megölel puszi. Kicsit fura, hogy semmit nem tudunk egymásról csak hétvégéken találkozunk, vagy néha a városban. Ő nem is próbálkozik azzal, hogy komolyabbra forduljon a kapcsolatunk. Ismerősöm a közösségi oldalon, még soha ott sem írt rám. Mikor találkozunk elmondja milyen szép vagyok, meg kedves.. de ennyi. Most tőlem várja, hogy én közeledjek felé, hogy én hívjam el valahová? Vagy ő ezt csak játéknak fogja fel?
2016. márc. 29. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
lel
2016. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
Elég fura, hogy nem akar jobban megismerni, de tedd meg te a következő lépést, nincs veszteni valód.
2016. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem, ha már ment veled vásárolni, akkor simán találkozna máskor is. Nem 100%, de azért ez elég bíztató jel szerintem. Szóval elhívhatnád te.
2016. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg túl magad piedesztálra emelt és nem hisz abban, hogy lenne bármi keresnivalója. Ha éppen találkoztok, akkor szerencsésnek érzi magát hogy melletted lehet, de nem kara kezdeményezni, mert nincs elég önbizalma. Lehet hogy évekig ellenne a társaságodban anélkül hogy kimondaná mit érez irántad....

38F

2016. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hová hívjam el szerintetek? Az nem lenne túl sablonos ha elhívnám egy kávézóba vagy cukrászdába. Moziba nem szeretnék menni mert ott nem lehet beszélgetni. Hetente 2X járok szaunába, ha megemlíteném neki, hogy nincs-e kedve valamikor eljönni velem? Az jó lenne?
2016. márc. 29. 20:02
 6/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem jó lenne. De a kávézó/cukrászda is jó ötlet elsőre.
2016. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A hétvégén meg is említem neki a találkozót.
2016. márc. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!