Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Tetszik, viszont annyira fura?

Figyelt kérdés

Tetszik a srac kulsore, de egyszeruen nem fog meg benne semmi. Latszik az irasan, azon, ahogy beszel, hogy buta, benazik, nem erti, mit akarok irni. Folyamatosan irogat, hogy szia szepsegem, szia szivem.

23L


2016. ápr. 1. 11:00
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Miért írsz neki vissza? A külső nem minden, tetszik, de mégse, ne várj ettől a dologtól túl sokat.
2016. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele. Van aki rosszul kommunikál írásban. Persze lehet, hogy szóban is ez lesz, de lehet ott tetszeni fog ugyanez, mert ott átjön a személyisége, ezeken az egy szavasokon.


De amúgy tényleg nem a külső a lényeg. Itt jön ez ki szépen. Teljesen fura, hogy mi indít be minket. Engem sem a szabályos szép nők.

2016. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell vele beszélgetni, ennyi
2016. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy nem minden a külső.....
2016. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na én is így jártam legutóbb.

Elsőre tetszett és megnyerő volt az írása, de ahogy egyre többet beszélgettünk, egyre nyilvánvalóbb, hogy nem tetszik, pedig csak laza kapcsolati céllal beszélgettünk.

Szerintem hagyd a fenébe mielőbb, később nehezebb lesz leépíteni.

2016. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!