Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés ez egy férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ez egy férfinak?

Figyelt kérdés

Ismerkednek, nagyon szimpatikus a nőnek is, de a nő nagyon nehezen bízik meg a férfiakban, mert sokszor csalódott és hazudtak neki. Épp ezért hiába kezdi szeretni ezt a férfit, nem igazán tud benne bízni, pedig semmi okot nem adott a férfi erre..


Milyen érzés ez egy férfinak, hogy nem kapja meg a bizalmat, pedig nem tett semmi rosszat?


2016. ápr. 1. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Marha jó érzés...
2016. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
29%
Voltam ilyen helyzetben, október körül, hát nem jó, sőt, k**vaszhar érzés amikor a bokádat is kitöröd de nem hat semmit, de kibírtam, én vállaltam, én akartam egy ilyen lányt jobban megismerni.
2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kell úgy beszélni, mintha egy harmadik személyről beszélnél?

Milyen kérdés ez? Hát, milyen érzés lenne? Rossz.

Aki meg sokszor csalódott, olyannal szóba sem állok. Főleg ha kipakol róla, hogy ő mennyiszer csalódott, én tuti lelépnék, akár képes lennék otthagyni randin is. Ki a bánatot érdekel, hányszor csalódtál? Ez csak arról ad bizonylatot, hogy mekkora egy naív, idióta vagy, aki beleéli magát mindenféle idióta kapcsolatba. Ha valaki ennyire nem érzi, hogy mikor van szeretve, mikor törődnek vele, mikor érzi jól magát, az kopjon le rólam. Valószínűleg az én törődésemet meg értékelni nem fogja.

De ugye ne vedd magadra, elvégre E/3 -ban beszélünk...

2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!