Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívből gyűlölöm a táncos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívből gyűlölöm a táncos szórakozóhelyeket és a tömeget. Ugye nem tévedek, ha kijelentem, hogy 170cm magas férfiként fölösleges is volna rávennem magam, hogy ott próbálkozzak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem arra vonatkozik, hogy a magasságom ugye eleve olyan akadályozó tényező, ami akkor is lehetetlenné tenné a sikerességet, ha történetesen valami csoda folytán holnaptól extrovertált, táncimádó és bulizós lennék?

2016. ápr. 2. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
nem értem hogy mi a baj a magassággal
2016. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha így állsz a magasságodhoz, akkor valóban problémát fog okozni ezentúl. Bár nem a 170 centid konkrétan, hanem ez a sok hülyeség, amit összehordasz miatta.

Én is ugyanilyen magas vagyok, de sosem okozott gondot a tárkeresésben. Fogadd el, magasabb úgysem leszel, békülj ki vele, és ne sírj feleslegesen.

Ráadásul nem csak diszkó létezik.

2016. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
pontosan ! egy férfi 180 cm felett kezdődik a kedves magyar nők szerint
2016. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem nekem van bajom a magasságommal, én bőven elvagyok vele, hanem a nők szokták flegmán a szememre hányni, ami azért is fura, mert eleve alacsonyabb lányoknál próbálkozom csak.

De nem is ez volt a kérdés lényege, hanem hogy egy szórakozóhelyen ezzel a magassággal csak hiú ábrándjaim lehetnek-e?

2016. ápr. 2. 22:56
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb nő 165 cm körül van (magassarkú cipő nélkül), így tehát még megfelelő magasságú lehetsz a legtöbb mellett.Ha 150 cm lennél, akkor megérteném hogy problémázol, de ezzel nincs szerintem baj.Én szeretem, ha picit magasabb a férfi nálam, de nem fontos, hogy létráról érjem el.
2016. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is alacsony vagyok de az ilyen 150 cm csajok is elhajtottak jöttek a kamu dumákkal hogy nem tudsz megvédeni meg hogy veszek fel magassarkút :D :D
2016. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ~OnLány~ ***** válasza:
56%
A lányok zöme tényleg 150-60 cm körüli,nem is vészes a magasságod.
2016. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Mellébeszélsz, sajnos.

Zsidó fiú, akivel rendre nem szoktam egyetérteni, sajnos megfogta a lényeget, de elismétlem akkor neked is: nem nekem van bajom a magasságommal, hanem a lányok visszajelzése ez, hogy baj-gond-probléma van vele...

Ha azt mondanák, hogy büdös a szám, most már lerendeztem volna a Tescoban pipereosztályán a problémamegoldást, de sajnos plusz 10 centit sehol nem árulnak.

Próbálok továbblépni, de egy másik hiányosságommal is szembekerültem. Az a kérdésem, hogy ha ezt megoldanám, a magasság probléma akkor is ellehetetlenítene-e?

2016. ápr. 2. 23:10
 9/14 A kérdező kommentje:

Oké ~OnLány~, én feladtam.

Vagy szívattok, vagy papagájkodhatok egész este.

2016. ápr. 2. 23:11
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Rossz nőkbe futottál bele.

A magasságoddal semmi baj. Az hogy egyes nőknek ez nem tetszik, az nem a te sarad.

Mindegy hogy hol ismerkedsz, mindenhol vannak normális nők, akiknek esetleg bejössz.

Én a 160 cm-emmel még alacsonyabb vagyok, de sosem voltak efféle problémáim.

Volt régen olyan hogy azt mondta valaki hogy tamponnak is kevés lennék, de csak röhögni tudtam rajta. :D

Aztán kiderült hogy ez a "tampon" meg is b.@szhatta volna ezt a nőt, de nekem meg nem kellett. :)

2016. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!