Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan fiúval aki volt börtönben?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalandnak elmehet, nem is biztos hogy bűnöző attól még, hogy ült. Viszont dolgoztam ilyen helyen, 10000- ből egy normális (jó fej) rabot ismertem, aki olyan volt, mint Robin Hood. A többi emberi selejt. 99% személyiségzavaros kisebb-nagyobb szinten, ami néha elég gáz megnyilvánulásokat okoz.

A csajoknak altalaban bejön, veszély, kaland, kihívásokkal :)

2016. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nagyon függene attól, hogy miért volt börtönben... Ha Jean Valjeanhoz hasonlóan csak annyi volt a bűne, hogy lopott egy vekni kenyeret az éhező családjának, akkor igen, minden más viszont kizáró ok. (ok tudom, hogy kenyérlopásért még nem kerül börtönbe senki, de értitek az elvet...)
2016. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkám miatt sokat voltam anno beszélőn vagy nagykorúsításon stb.

A börtön nem az a hely ahonnan pasit választanék. Nem véletlenül hagytam ott az egészet. Udvariasságból azt mondom, hogy 99% értékelhetetlen selejt (amúgy bőrszín arányában is hasonló a megoszlás), de igazából a mostani munkám szempontjából se lenne szerencsés.

2016. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem teszi egyértelművé, hogy Jean Valjean-e, vagy sem. Tudok erre egy épületes példát.

Totál kezdő voltam és kissé naív.

A rengeteg arrogáns-agresszív pózolós rabló-rambo között volt egy halkszavú, tisztelettudó. Ápolt, kultúrált.

Kérdezem érdeklődve miért van bent?

Megtörve, bánkódva mesélte el, hogy közúti baleset miatt. Meghalt az anyósülésen a menyasszonya azért varrták be, de meg is érdemelte, nem kapott eleget, tette hozzá.

Már majdnem megsajnáltam. Meséltem is az egyik cinikus-kiégett kollégámnak a sztorit, aki csak legyintett gúnyosan: "Honnan jöttél te? Biciklibelsőből?!"

Nem hagyott nyugodni, fejjel az iratszekrénybe, (akkor még nem volt számítógép) elő az aktáját.

Hehe... a csávó kék-zöld a visszaeséstől, pár év kivételével az egész életét a sitten töltötte, ott is született. Volt ott minden, főleg erőszakos büncselekmények.

A "menyasszony" is prostitúcióra kényszerített nő volt, akit "dolgozni" vitt ki az útra, csak nagyon részeg=drogos volt és feltekeredtek a fára. A gyökér elmenekült, a nő ottmaradt sérülten, elvérzett.

Utána bujkált, hamis tanúkat próbált szerezni pénzzel, fenyegetéssel stb.

Ez a momentum alaposan helyrerázta az emberismeretemet :)

Szóval szerintem inkább a templomban higgyünk, ne a "genszternek", akármilyen jó fej is. ;)

2016. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!