Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel egy főiskolára járok, elkezdtünk beszélgetni, aztán mondta hogy szeretné ha lefeküdnénk? Többi lejebb

Figyelt kérdés

Látásból ismertem, de kb 1 hónapja jelölt be facebookon, aztán elkezdtünk beszélgetni, napokig beszélgettük normálisan. Aztán megkérdezte hogy van e snapchatem, ha nincs csináljak:D Ott is beszélgettünk, aztán egy idő után elkezdett magáról képeket küldeni, majd egyre intimebbeket..:D nem tudtam mit reagáljak rá, nem kerestem napokig és nem is írtam neki vissza, erre felhívott meg állandóan keresett.. nem is értettem miért.. na mindegy:D

Aztán nemrég újra beszéltem vele, és mondta hogy nagyon tetszek neki, és beindítottam a fantáziáját, és mi lenne ha egyik nap átmennék hozzá..:D, ami ugye egyértelmű,de az bazavart hogy hozzá tette hogy ha úgy vannak óráink akkor várjam meg "szünetben" és kicsit csókolózgassunk és kicsit legyünk együtt(?!) szóval nem tudom mit csináljak, sose volt ilyenben részem, de izgalmasnak találom, de nem értem a fiút.. még annyit hozzá tett hogy ha az egyik fél többet kezdene érezni akkor megbeszéljük hogyan tovább...szerintetek?


2016. ápr. 3. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat te total hulye vagy
2016. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a virág óvoda nagy csoportja? :D Kb ott voltunk ennyire alacsony szinten :D
2016. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valakinek ez belefér, valakinek nem, de ezt egy kívülálló mégis honnan tudja? Döntsd el, nagylány vagy már, nem?
2016. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatot akar. Innentől a te döntésed, hogy belemész-e.
2016. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz?

Szex, és semmi több - ő erre gondol.

2016. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen ezt tudom, de bezavar az hogy számon kér úgymond, és hívott meg írkált amikor nem kerestem, és hogy szünetekben fussunk össze és megszeretne csókolni:DD

amúgy köszönöm a válaszokat:)

2016. ápr. 3. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Ki akarja fugázni a hátsódat, ennyi.

Nincs ezzel semmi baj.

2016. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ja, hogy ez így megy?
2016. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak lukat akar, bedőlsz vagy sem?
2016. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha úgy vannak óráink akkor várjam meg "szünetben" és kicsit csókolózgassunk és kicsit legyünk együtt(?!)"


-nee, ez tényleg így megy? és te még szóbaállsz vele?

2016. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!