Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok mosni párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok mosni párotok haját?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran, milyen alkalomból, együttfürdéskor vagy csak úgy? Kort és nemet is kérek!

2016. ápr. 4. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajátomat se szoktam...
2016. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. Soha nem mosom meg a haját és nem akarom,hogy õ megmossa az enyém nem vagyunk ovisok, és ebben semmi erotikusat vagy aranyosat nem látok. Az ha a másik hátát megmosod az oké mert nehezen lehet elérni és lejjebb csusszanhat a kezed.

19/L

2016. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem rendszeres. Én szoktam nyírni (egyszerűen géppel szereti, ezért kár lenne fodrászhoz mennie) és akkor előfordul, hogy én is mosom meg neki. Ez egyszerűen kedves törődés, kap egy fejmasszázst, ami nagyon pihentető tud lenni egy fárasztó nap után. Nincs erotikus töltete, egyszerűen így (is) kimutatom, hogy szeretem és jót akarok neki.
2016. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt rá példa. Nem tudom, hogy miért akarta, lehet, hogy könnyebb volt, ha én mosom. Amikor hosszú haja volt, akkor mostam, mióta levágatta már nem jellemző. Mostanában csak a fejét vakargatom.

23/l

2016. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi mindig együtt fürödtünk az exemmel. Ő sose volt a hajmosás híve kb kéthavonta egyszer úgy esett hogy rászánta magát. Persze nem volt feltűnő de azért mégis úgy döntöttem hogy ez nem állapot. Amikor úgy döntöttem ideje hajat mosni megmostam neki fürdés közben.

22/L

2016. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Barátom kopasz, úgyhogy nem. :D


De az oldalsó haját szoktam segíteni lenyírni neki géppel, ha ez számít.

2016. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, én vágom és festem is neki. 31/nő
2016. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha együtt fürdünk igen.Azt is szeretem ha ő mossa az enyém,jó érzés ha más mossa,olyan lazító.
2016. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs haja :D De ha együtt fürdünk, akkor tetőtől talpig meg szoktam fürdetni, ahogy ő is engem, ami tök jó :)
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párom egy bicikli borulás után mind a két keze eltört. Az egyik kezénél a csuklója ott könyökhajlatig volt gipszelve. A másik kezén a könyöke tört, ott teljesen a karja végig gipszelve volt. Így kb. 5 hétig én fürdettem, mostam a haját, illetve segítettem öltözködni neki. Az első 1,5 hétben az evésnél is segíteni kellett neki.
2016. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!