Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a német magántanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a német magántanárommal lefeküdtem? (23F)

Figyelt kérdés

Németből járok magántanárhoz már 3 hónapja nyelvizsgára készülök, igazából mindig jól elbeszélgettünk, a lényeg én 23 vagyok ( férfi) ő 28, ő kezdeményezett a hétvégén.Tudom szerencsés vagyok...vagy nem ? Ezek után , hogy járjak hozzá ? Szerintem jobbha új tanárt keresek, jó volt meg minden, mondjuk gonosz módon az is felmerült bennem ,hogy így ingyen kapnám a német leckéket, de félre téve a viccet lelkileg rosszul érzem magam, plusz tudom, van valami barátja, mondjuk ilyen szobanövény pasinak néztem először.

Jó döntés, ha egy sms-be megirom neki, hogy többet nem szeretnék menni ?


2016. ápr. 4. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem jó döntés.ha jó tanár attól még nem kéne kidobni.ő akarta.mit kell túlreagálni.
2016. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő valószínű minden harmadik padavanjával lefekszik, szóval nem vagy annyira szerencsés. Én legalábbis nem érezném magam annak, ha csak egy vagyok a százból egy nem túl válogatós nőnél.


Illetve nem lehet túl jellemes az a akinek barátja van, de mással hetyeg. És az most nem érv hogy "szobanövény pasi" a barátja.


Azt már nem is kommentálom, hogy "az is felmerült bennem ,hogy így ingyen kapnám a német leckéket" - illetve annyira azért igen, hogy sokat képzelsz magadról meg a szexuális teljesítményedről. A stílusod is eléggé arrogáns, nem szimpatikus.


Szerintem cserélj oktatót, mert ez így nagyon ott fog maradni közöttetek. Ez így nemigen lesz hasznos tanulás.

2016. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ki ne dobd nem sokaknak adatik ilyesmi 😉😉
2016. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nemet nyelv rafkos tud lenni, bar annyira nem nehez. (Meg attol is fugg milyen szintre gyursz, nameg itthoni vagy akreditalt e). Ha jo a tanar, tarsd meg.
2016. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
bunkóság kidobni,akkor jó volt? már nem?
2016. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezért ne dobd ki, főleg ne smssel. Kellemest a hasznossal 😊.
2016. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez gaz...mar ne is haragudj. Megertem, ha ezek utan kinosnak talalod a tovabbi nemetorakat :) Keress inkabb egy pasi tanart. (En tudok ajanlani egyet, aki nemet anyanyelvu, de tud magyarul is es nagyon jo tanar...mondjuk, o meg neha lefekszik a noi tanitvanyaival, de mivel Te pasi vagy, igy biztos csak a nemetre fogtok koncentralni :D )
2016. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most volt órám vele, hát nem németeztünk :( . De kitaláltam a dolgot, keresek egy másik tanárt (férfit hogy tanuljak is valamit) és megtartom abban a tudatban ezt is, hogy máshoz nem járok. Igy soah nem lesz nyelvvizsgám.Egyébként sokkal jobb volt mint az első, ugyhogy erre nem lehet nemet mondani...
2016. ápr. 4. 15:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 4. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nonemu tanartol nem lehet tanulni? Vagy ezt hogy ertetted. Amugy az h lesz e nyelvvizsgad, rajtad is mulik. Nekem is megvan tobb nyelvbol is. Nem annyira veszes. ;)
2016. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!