Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen tipusú férfit jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen tipusú férfit jobb ha békén hagyom? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kb három hete ismerkedek egy férfival, aki nem olyan rég vált el (dobta a felesége mert elhanyagolta és talált mást).

Tegnap érdekes témánk volt: párkapcsolatok, bizalom, megbocsájtás. Kérdeztem tőle hogy ő egy megcsalást vagy hazugságot meg tud bocsájtani? Én ezt általánosan értettem, de ő teljesen más választ adott (ami utólag nagyon elgondolkoztatott), miszerint ő meg tudna bocsájtani a volt feleségének a gyerekük miatt (van egy egy éves fiuk), de ha találna mást akkor b***hatná a volt felesége. Ez nekem nagyon úgy hangzott hogy ha nincs ló jó a szamár. Vagy félreértelmezem szerintetek?



2016. ápr. 7. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértelmezted. A gyerek miatt félre tudná tenni a büszkeségét, mert felelősséget érez iránta. Ellenben egy jól működő kapcsolatot már nem rúgna fel emiatt, mivel azért is felelős már, így inkább ezt a helyzetet oldaná meg láthatással, anyagi támogatással...stb.

Legalábbis nekem így jön le.

2016. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostantól minden válaszomat háromszor is meg fogom gondolni, amit ismerkedéskor a nőknek adok. :D

Egyetértek az elsővel, félreértelmezed.

2016. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:

Azt mondta, hogy ha találna valaki jobbat, akkor máris leléptet volna... de ahogy látszik nem ő, hanem a felesége talált jobbat.

Az elvont gondolkodás tehát nem erőssége... a szexualitás sem (mert "elhanyagolta" a feleségét), és hát jellemben sem valami szilárd.

2016. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!