Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 50 közötti nők nektek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 50 közötti nők nektek be jönnek a fiatalabb férfiak?

Figyelt kérdés
Jó èrzès ha egy fiatalabb fèrti elöbb meg nèz beneteket mint egy fiatalabb nőt?
2016. ápr. 12. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak 32 vagyok, de nekem pl. nem jönnek be. Ha megnéz, hát megnéz, de nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget.
2016. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az egy dolog, hogy hízeleg a hiúságomnak, ha tetszek neki. Esetleg még kötetlen kapcsolatra bevállalom. ;)

Nem csak a pasiknak vonzóbb a fiatal test.


De komoly kapcsolatot nem tudok elképzelni. Egyszerűen máshol tart az életben, nem tudja azt nyújtani, amit várok.

Cirka öt évvel fiatalabb a határeset. Kisebb korkülönbség elveszik, lényegtelen. De onnantól nagyon is kiüt, hogy a pasik később érnek.

Pl. nekem 30 évesen mindenem megvolt már, ami számít: karrier, egzisztencia, gyerekek. Túl egy házasságon mások az igények, mint fiatalon, és ebben a korosztályban a szinglik többsége elvált.

Mit tudnék kezdeni egy 30 éves pasival, aki még azt se tudja eldönteni, milyen területen találja meg a helyét (szakmailag), az anyja mossa a ruháit, és nincs tapasztalata abban sem, hogy egyedül fenntartsa magát. A legtöbb 30 alatti pedig sajnos ilyen.

Mondjuk lehet, hogy más lenne a véleményem, ha a férfi dinamikusan építi a saját életét. Viszont jellemzően a bizonytalan, határozatlan pasik keresnek idősebb nőt.


36 N

2016. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdenek komoly kapcsolatot egy nalam fiatalabb ferfival az tuti, ugyanis frusztralna, h en vagyok az idosebb. Ez nyilvan egyenfuggo, de engem zavar, meg akkor is, ha amugy idosebbnek nez ki. Jo, nyilvan, ha mondjuk Liam Hemswroth konyorogne, akkor csak beadnam a derekam :D
2016. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is azt gondoltam, hogy soha.


most egy 10 évvel fiatalabb férfi érdekel.


nyilván ritka, hogy jól sül el.


kíváncsi vagyok, mindenki úgy emlékszik vissza a huszonéves korára, hogy egy éretlen hülyegyerek volt, akire nem lehetett számítani? akivel nem lehetett mit kezdeni?


mert én nem. ezért szavazok egy kis bizalmat.

2016. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy megnéz, flörtölni próbál, stb., jólesik, legyezgeti a hiúságomat, de ennyi. Én sem tudnék mit kezdeni nálam jóval fiatalabb férfival.

És itt a hangsúly a JÓVAL fiatalabbon van, mert a párom 8 évvel fiatalabb nálam. El nem tudtam képzelni, hogy ilyen korú férfival kezdjek, hasonló szempontok miatt, amiket a 2. válaszadó felsorolt.

Viszont a páromra abszolút nem volt igaz, hogy "Mit tudnék kezdeni egy 30 éves pasival, aki még azt se tudja eldönteni, milyen területen találja meg a helyét (szakmailag), az anyja mossa a ruháit, és nincs tapasztalata abban sem, hogy egyedül fenntartsa magát."

Egyedül élt, fenntartotta magát, már felépített némi karriert is, amihez képest fejlődni is tudott azóta. Szóval adott esetben nem annyira a kor dominált, hanem az, hogy ki hol tart az életben, a gondolkodása, az életmódja, és ennek alapján teljesen "vállalhatónak" éreztem. Közel egy éve vagyunk együtt és egyáltalán nincs jelentősége a kornak a kapcsolatunkban.

2016. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!