Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy ferfi egy idő után már nem keres?

Figyelt kérdés
Létezhet hogy egyik napról a másikra elvesztette az érdeklődéset irantam..
2016. ápr. 13. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, ha nem kapott elég biztatást.
2016. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekled,talált mást pl


létezik,hisz kiábrándult,v hirtelen belezúgott másba

2016. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ennek annyi...
2016. ápr. 13. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
van egy harmadik is :D
2016. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megunt, talált jobbat, elütötte egy 1972-ben épített IFA teherautó a Hungária körúton, stb,
2016. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Sajnos akkor bosszantó ez inkább, ha nem mondja meg miért van csak úgy eltűnik. Értelmét se látom egyrészt ennek, másrészt könnyebben elfogadnám, hogy nem érdeklek valakit, ha elmondaná.
2016. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen "jó", hogy ha nekem megtetszik valaki alig tudom elfelejteni és akkor sem abrandulok ki belőle, ha szemet velem.. Mekkora luzer vagyok.. :((
2016. ápr. 13. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
már megdugott? persze
2016. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Dehogy vagy lúzer :)

Milyen jellegű kapcsolat van/volt köztetek?

Egyébként sajnos igen, azt tartom valószínűnek, hogy nem érdekled eléggé, ha éretlen, lehet hogy játszmázik, vagy egyszerűen több vasat tart a tűzben.

Én is hasonló helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy egy ideig chateltünk, aztán több mint egy hete az utolsó üzenetemet meg sem nyitotta amit küldtem, viszont élőben találkoztunk, beszéltünk is. Én is rágtam magam ezen, gondolkodtam az okán, nem jöttem rá hogy melyik opció miatt van ez. De próbálom tudatosítani, és neked is azt ajánlom, hogy végül is szinte mindegy, mert ha akarna, úgyis megtalálna, de közhely vagy sem: akit akarsz, keresed, a többi csak kifogás :)

Nincs veled semmi baj, lesz majd fiú, aki oda-vissza lesz érted! :)

2016. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elírtam, 3 hete küldtem az üzit :D :)

Szomorú is voltam, de meg kell próbálni továbblépni :)

2016. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!