Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, egy komoly kapcsolatom volt, mással sosem szexeltem. Úgy döntöttem, hogy ha most nem kóstolok bele a csajozós életbe akkor soha. Az első lány akivel összejöttem már pont ebből jött ki, több mint 10 fiúval volt előttem, velem egy idős lány. Kapcsolatilag vele minden jó, de ha most ez miatt dobom, lehet életem szerelmét hagyom ott. Csak az egóm akar dugni? Számít ez valamit egyáltalán? Rosszul esik, hogy tapasztalatlannak érzem magam, a lány meg már "tapasztalt". Mit tennétek?

2016. ápr. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
és az a lány hogy érzi magát ebben a helyzetben?
2016. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szarul, szégyenli magát. a lány azt mondja hogy a mindig is a nagy ő-t kereste, a szexet csak a fiút miatt hagyta. Az mondja nem jelentett neki semmit a szex, csak a fiúk akarták és félt hogy elveszíti őket. Persze sajnálja azt mondja. A másik oldala hogy akkor is egy focicsapatnyit faszi megdugta. ítélkező vagyok?
2016. ápr. 13. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt szűrtem le hogy elítéled azért mert 10 pasival volt már holott ha jól értem te épp ugyan ezt tervezted (értelem szerűen lányokkal) mikor össze jöttetek. Amíg te nem tudod elfogadni addig nincs ennek értelme. Ha élni akarsz tapasztalni stb akkor indulj utadra de ne hülyítsd szegényt mert ha nem most akkor majd fél év múlva vagy egy év múlva fogsz félre menni vagy azért szakítani mert a micsodád kikívánkozik a gatyádból.

Nekem úgy tűnik nem akarsz vele komolyabbat egyenlőre. Ez a ha x évvel később találkozunk... tipikus esete.

2016. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha massal is le akarsz fekudni, mikozben ott van veled valaki, akkor hagyd ott es d*gj masokat.

En is ateltem mar. Es tapasztalatbol...ha akar csaj eszedbe jut, hogy mast akarsz, mikozben van egy parod, akkor abban a pillanatban hagyd ott. Idovel csak rosszabb lesz es egyre inkabb vissza kell fognod magad, h ne csald meg.


En no vagyok, es minden ember mas. De valoszinunek tartom, hogy ha megfogalmazodott egyaltalan benned ez a kerdes, akkor igen, bantja egy kicsit az egodat,hogy ennyi pasival volt.


En soha nem vettem figyelembe, hany emberrel volt elottem az illeto. Ugyan mit szamit ez? Miert olyan fontos? Mindenkinek vannak korszakai, kivancsi, szeretne minel tobbet tapasztalni. Persze nem ugy ertem, hogy k**vanak kell lenni.

2016. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Persze nem ugy ertem, hogy k**vanak kell lenni."

Pedig akiben 19 évesen már 10 különböző f@ sz járt azt szerintem már lehet annak nevezni.....

2016. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És az aki már tíz pinában járt ezzel szemben fa,sza gyerek. Nem hinném hogy bárkinek bármi köze lenne ahhoz ki hány pasival/csajjal feküdt már össze.

Szerintem a kur.va titulus egy mentalitást takar ami a csajnak nincs meg ha zavarja a pasik száma. Ettől függetlenül továbbra is tartom hogy tessék szépen otthagyni a csajt.

2016. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#

Én azt egy szóval sem mondtam,hogy az f asza gyerek.Az ilyen férgek....na inkább hagyjuk.Ezekről is megvan a véleményem.


De most komolyan egy 19 éves lány....ha pl. a te lányod lenne az ahoz mit szólnál?

Nem akarok vitázni veled,tiszteletben tartom a véleményed.De számomra ez elég visszataszitó egy 19 évestől.


5.voltam

2016. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!