Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze akar velem jönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar velem jönni, közben meg állandóan k. urvázik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerjük egymást, de csak nemrég kezdett alakulni valami köztünk. Csókon kívül még nem volt semmi konkrét, de ő már nagyon erőltetné, sőt még azt is, hogy jöjjünk össze. De egyszerűen olyan az életmódja, ami összeférhetetlen egy kapcsolattal.(persze ezt nem vallja be) Állandóan bulizik, sztriptízbárokba, meg hasonló helyekre jár a haverjaival, ott rengeteg nő veszi körül (állítom, hogy a fele luxusprosti), ezekre szórja a pénzét, és ezt nem is szégyelli, folyton látom snapchaten, vagy facebookon, hogy éppen mit csinál. Egyébként egy felnőtt, 26 éves pasiról beszélek, akinek van egy fia. (nem ő nevei, de nagyon jó a kapcsolatuk)

Amúgy ezekkel még nem is lenne baj, azt csinál amit akar, az ő élete, de nem értem, hogy gondolja, hogy én így bármi komolyba is belemennék vele?! Mindig ígérgeti, hogy "ez volt az utolsó" soha többet nem megy ilyen helyekre, meg minden, aztán persze látom újra és újra...

Van neki egy másik arca is, amit nagyon nagyon szeretek, pl. látom ahogy a fiával viselkedik, vagy velem, ha kettesben vagyunk, teljesen más, annyira szerethető és aranyos...és hát nem tagadom, hogy nagyon jó pasi, ez is imponál azért valamennyire.

Nem tudom mit tegyek. Biztos hogy nem fogok semmi komolyba belemenni, amíg így él, de közben meg úgy érzem, egyre jobban kötődöm hozzá, és félek, hogy szerelem lesz belőle...

Ti mit gondoltok?

18 éves vagyok


2016. ápr. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"nagyon jó pasi, ez is imponál azért valamennyire." Valamennyire? Ugyan már :D


Amúgy nincs ezzel semmi baj, jó hogy nem akarsz belemenni semmi komolyba, amíg így él, de én azért elgondolkodnék a helyedben egy kicsit ezen. Egy jó pár évvel idősebb nálad, szerinted majd pont miattad változtat ezen az életmódon?

2016. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Atyaég. És ők fogják megszülni gyermekeinket :(
2016. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Nincs barátnője jelenleg.

Miért ne ku#vázhatna, mehetne sztriptíz bárba?

Független, felnőtt ember.

Az egy másik kérdés, hogy betartaná-e,amit mond,ha összejönnétek

Az eddigi infókból én sem ajánlanám, de fene sem tudja.

2016. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy szerintem megváltozik majd. Egyszerűen nem értem, hogy akkor miért hangoztatja, hogy jöjjünk össze, ha képtelen rá?
2016. ápr. 15. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem értem, hogy akkor miért hangoztatja," - mert link, te írtad:

Mindig ígérgeti, hogy "ez volt az utolsó" - aki a saját szavát nem tartja be... és 18 évesen egy ilyen gáz alakkal kezdeni, zárd le ezt az egészet, jó ebből nem nagyon lehet.

2016. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. De ugyanúgy az sem, ha te meg képes vagy egy ilyen után futni.
2016. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Már beleszerettél. Ha nem,akkor szakìts meg vele minden kapcsolatot.

Vagy kezdd el vele,majd kiderûl változik e

2016. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De miért akarod te megfejteni, hogy miért ilyen?

Nem vagy pszichológus, se kikezelned nem kell.


"Mindig ígérgeti, hogy "ez volt az utolsó" soha többet nem megy ilyen helyekre, meg minden, aztán persze látom újra és újra..."

Hogy ennek mi az oka? Ígérni könnyű, te meg még mindig szóba állsz vele.

2016. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!