Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány párkapcsolat (szex-el) számít átlagosnak, mire az ember megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
nyilván egyéni, de szerinted...

2016. ápr. 15. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ nőről vagy férfiról van szó.

De lehet ezt általánosítani?

Embere válogatja szerintem.

F40+

2016. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs átlagos!!!


Nem a mennyiség számít, hanem a minőség, még mindig!!


Van, aki azonnal megtalálja, van aki a 100.-ra sem, van, aki a 20.-nál..stb. ezt így lehet még folytatni!

Értelmetlen kérdés, mert nincs rá egyértelmű válasz!!!

2016. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer olvastam valami statisztikát, hogy átlagosan 7.-nek találják meg a párjukat az emberek. Hogy mi alapján, azt már nem tudom. Az én férjem a 6. párkapcsolatom volt (És a 23. szexpartnerem, de ez szerintem nem lényeges)
2016. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyéni, attól függ, kinek milyen a személyisége, mennyire érett érzelmileg. Sok mindenki lehet a párod, akivel tehettek azért, hogy így maradjon, feltéve, ha mindketten felnőttök.
2016. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van aki 20 évesen megtalálja, van aki meg csak 40 évesen.

Én és a férjem esetében mindkettőnknek 2 volt korábban, a húgomnak szintén. A barátnőmnek a legelső párkapcsolata a későbbi férjével volt, ahogy a szüleimnek is. A másik barátnőmnek talán 3 volt, a harmadiknak egyetlen kapcsolata volt a férje előtt de abban nem volt szex, a sógoromnak 1, az exemnek 1 (én), a másik sógoromnak is talán 1-2, a sógornőmet meg nem tudom :). Anyósomék nagyon fiatalon házasodtak, ha volt is korábban valami, biztosan nem komoly.

2016. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20
nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!