Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi lenne a teendő? Igy akarna lerázni vagy lehet elfelejtette?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit elhivtam randira és ő azt mondta, hogy találkozhatunk, csak nem lesz itthon egy ideig, majd megkérdeztem, hogy mikor lenne jó e neki, aztán másnap reggel megnézte, de nem válaszolt rá azóta sem. Lehet elfelejtett volna irni vagy nem értem miért irta ezt ha le akarna rázni. Szerintetek irjak rá vagy hagyjam?

2016. ápr. 16. 17:11
 1/3 90-ben született F.. ***** válasza:

Várj várj várj.

Van egy olyan érzésem, hogy facebookon hívtadbel randizni.

Konolyan úgy hívtad el, hogy nem voltatok mindketten online? Tehát pl te írtál neki reggel hétkor, ő válaszolt este hatkor, majd te visszakérdeztél éjjel tizenegykor?


Ellenkező esetben úgy ment el aludni, hogy nem válaszolt a kérdésedre és még köszönni sem köszönt?

2016. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőként mondom,ha egy pasi nagyon érdekel és akarok vele randizni,SOHA nem felejtek el neki visszaírni.Annak nem írok vissza vagy csak ritkán,aki nem érdekel.Szerintem ne írj most neki,ha érdekled,úgyis fog válaszolni:)
2016. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem este azt kérdeztem, hogy mikor jó neki, ezt nézte meg reggel és erre nem válaszolt még mostanáig sem. Arra gondoltam, hogy ráirok azzal, hogy vártam aválaszát aztán ha arra se kapok választ akkor hagyom. Ez jó lenne?
2016. ápr. 16. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!