Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban élők, ti ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban élők, ti ezt hogy tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Szexpartneretek lefeküdne mással/ másokkal is rajtatok kívül. Részetekről oké lenne?
2016. ápr. 18. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt nem az érzelmi csalódottságról lenne szó, pusztán maga a tény, hogy mással is ugyanezt teszi, esetleges nemi betegségek...
2016. ápr. 18. 14:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexkapcsolat akkor ez benne van.

Sőt az is, hogy bármelyikőtöknek van kapcsolata mellette.


Én nem hánytorgatnám fel neki.

2016. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A szexkapcsolat azért egy nagyon nem eltalált kifejezés arra, amit az emberek művelnek a neve alatt, mert a "kapcsolat" szó a többet sejtet, esetleg némi monogám színezetet ad a dolognak.

Még szokták esetleg szexpajtinak is hívni a másikat, ami azért kicsit közelebb áll a valósághoz. Szex kötöttség nélkül. Nincs kinek elszámolni, nincs függés és tolerancia. Olykor összejártok kefélni és, hogy a nap, hét többi részét hogyan tölti el, arra a másiknak nincs semmilyen befolyása.


A nőknek azért kényelmes ez a kapcsolatforma, mert ha nincs alkalmas egyed (vagy épp van csak a szexen kívül mással nem tudja megfogni) akkor viszonylag monogám körülmények között élheti ki a vágyait. De egy ilyen kapcsolat annyira laza, hogy nincsenek íratlan szabályok. Tehát nem kötelező monogámnak lenni.

Érdemes a kapcsolat elején tisztázni a határokat, bár ha nagyon monogámmá lesz egy ilyen kapcsolat, akkor az már megfelel egy normál kihűlőfélben lévő párkapcsolatnak is.

2016. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban semmit nem kérhetsz számon, csak a számodra megfelelő szexet, amikor együtt vagytok.
2016. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tolerálni?

Szexkapcsolatban összejártok kefélni, nem kell semmit tolerálni.

2016. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ha szexkapcsolatot létesít az ember, de általában minden emberi kapcsolatban, van egy íratlan, de megbeszélt, tisztázott "szerződés", hogy kinek mi fér bele, meddig, hogyan.


A szexkapcsolatba automatikusan nem tartozik bele a monogámia. (Különben a legtöbb esetben semmi értelme nem lenne, annyi erővel járhatnának is a felek...) De megállapodhatnak arról, hogy mással nincs szex, természetesen ez az ő döntésük. Ha viszont ilyen megbeszélés nem volt, akkor senki nem kérheti számon a másikon, hogy mit csinál másokkal, máshol.


Gyanús, hogy ő neked valójában nem szexkapcsolat, csak te vagy az neki.

2016. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utólag számonkérni nem nagyon lehet ilyenkor, hisz csak szexről szól addig amíg egy légtérben vagytok. Az elején kellett volna megbeszélni, utólag már annyira nem szexkapcsolat, hanem kapcsolat.
2016. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, nyilván előzetes megbeszélés kérdése. Volt, akivel megbeszéltük a hűséget (valaki kérdezte, hogy az akkor miért nem járás, az ok az volt, hogy nagy volt a korkülönbség, emiatt jövőtlen volt a kapcsolat). Aztán ha lenne olyan, akivel korban is passzolunk és lehetne közös jövőnk vele, akkor "szakítunk". (Végül nem emiatt történt.)

Aztán volt egy olyan is, akinek volt kapcsolata, azt mondta, én lehetek bárkivel, csak mondjam el és legyek vele is. Éltem is a lehetőséggel, nem volt harag, jót szexeltünk utána, igaz, én vagyok a nő, ő a pasi.

2016. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélés alapján. De ha együk fel neki lenne egy felesége és szingli lennék, akkor tisztáznám vele hogy én mellette ugyanúgy keresek kapcsolatot. Tehát ha én megtehetem akkor ő is. Szerintem ez kölcsönös dolog.
2016. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, miben állapodtatok meg. Ha nincs semmi megbeszélve, akkor ne csodálkozz, ha másokkal is lefekszik, a szexkapcsolat nem a monogámiáról szól elsősorban.

Nekem volt már ilyen is, olyan is, mindig közös megegyezéssel. Amit viszont nem szeretek, ha a másiknak kapcsolata van, olyankor inkább keresek mást. Nekem nem kell a nyakamra egy közösségi médián zaklató (okkal) paranoiás, a pasi által hülyének nézett barátnő (volt rá példa egyszer, azóta inkább kihagyom az ilyet).

2016. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!