Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri nőért verekedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri nőért verekedni, illetve verekedtetek már nő miatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem és nem. És eszem ágába nem is lenne.
2016. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dettó! Nem vagyok mesehős.
2016. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Kivéve ha meg kell védeni valami szélhámos ellen..
2016. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
anno a 90es évekbe, barátnőm hugának, be szóltak, a discoba, aztán indult a box, mindenki ütött mindenkit, aztán a kidobok megvertek mindenkit:-D persze az egy más szabadabb világ volt:-D
2016. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Dehogy éri, akiért verekedni kell, az valószínűleg meg se érdemli, hogy időt fordíts rá.
2016. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten A nőért, csak egyért.Sétáltam Pesten hazafelé egyik este és valamelyik nagyobb zöld területen (talán népliget, de nem biztos nem most volt) hallottam, hogy valaki sír.Na, mondom király, enyhe alkoholos mámoromban odamentem és láttam, hogy a fának szegez egy srác egy lányt aki láthatóan nem akarta az egészet.Rászóltam, de finoman szólva elküldött anyámba és lerendezettnek tekintette a dolgot részéről, de meglepődött, mert odamentem és belerúgtam a térdhajlatába meg bevertem neki kettőt az oldalába.Utána elment onnan, a lányt meg kikísértem a buszmegállójáig.Azóta sem hallottam felőle, de nem is zavar, nem azért csináltam.

És nem hinném, hogy megérné bárkiért is verekedni, viszont ha hasonló esetben lennék nem hiszem, hogy másként csinálnám.

2016. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Persze 6-os, egy sucker punch mindenkit lovaggá tesz.

Gondolom ha szembe áll veled és esetleg szétnyomja az egyik herédet, most a te szád se lenne ilyen nagy.


Amúgy ez nem lovagiasság, hanem hülyeség, amit tettél.

És ha a srácnak véletlenül épp az új stukkere miatt viszket a tenyere és átlő a szemeden?

Elhiszem, hogy az itteni GyK-s nők örömmel dobálják rád az ingyé' százalékokat, de azért megkérdezném édesanyád véleményét is, hogy mennyire díjazza a kis lurkó azon ötletét, hogy egy névtelen kis senki punci miatt kelljen eltemetnie a saját fiát?

2016. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy tényleg, láttál már fejlövést?

Keress rá kérlek. Ne filmekre, hanem igazi, közelről, kiskaliberűvel leadott találatot mutató képet.

Ez rohadtul nem olyan magasztos, mint ahogy azt hiszed.

2016. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, a "kis lurkó" akkor éppen 24 éves volt és 13 éves kora óta boxolt és mma-zott (nyilván nem egyszerre).Jogos, az, hogy valószínűleg, ha mondjuk edzőterem közelében sem jártam volna, akkor esélyes, hogy elkerültem volna őket, mert ahogy azt korábban írták én sem vagyok "mesehős".Viszont akkor éppen úgy mérlegeltem és döntöttem ahogy, és ezen nem tudok változtatni, kifejezetten büszke sem vagyok rá, de nem ez volt a kérdés, hanem hogy verekedett-e már valaki nő miatt, amire válaszoltam.Elhiheted, hogy pont nem érdekel, hogy ki hány százalékot ad a válaszra, ha nem szólsz fel sem tűnik.
2016. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Értem 9-es.

Azt írtad, hogy máskor sem csinálnád másképp.

Ez a fajta öngyilkos altruizmus viszont tényleg csak így névtelenül és arctalanul lesz hősies a Vindieselre nedvesedő y+ generációs nőknél és adják rá neked a százalékokat.

Normális ember nem fogja kockáztatni az életét, csak mert a a potenciális áldozat nő. Ezt ugye azért nem kell indokolni?


Hidd el nekem, hogy ugyanezen nők rohadtul dühösek lennének rád, ha a pasijuk vagy gyerekük volnál, mert ez a logikus. Férfiként mérlegelned kell és nem engedni, hogy a média vagy a mesék félrevigyék a józanságodat.

2016. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!